Олімпік переграв Зорю

Після невдалого старту у новому чемпіонаті України, обидва клуби прагнули якомога швидше реабілітуватися перед власними вболівальниками. Однозначно фаворитом протистояння всі вважали більш імениту луганську Зорю.

Старт матчу жвавіше почали номінальні гості з Луганська. Футболісти Зорі намагалися контролювати м’яч, взявши під свій контроль центр поля. Але небезпеки біля воріт Литовки практично не було, а поодинокі удари, які наносили луганчани, до цілі не доходили. Опонент Литовки – Шевченко перший тайм провів взагалі без роботи.

Початок другого тайму нічим не відрізнявся від подій, що відбувалися у першому. Зоря мала невелику територіальну перевагу, але без небезпеки біля володінь Литовки. Найбільш небезпечний момент у матчі стався на 61-ій хвилині, коли Любенович вийшов один на один з голкіпером Олімпіка, але переграти його не зумів.

Матч наближався до закінчення, а рахунок у Києві на стадіоні імені Баннікова залишався нічийним. Мабуть, команди вже гадали, що нічия – теж непогано, але інакше думав Ігнатович, який поблизу свого карного майданчика збив Шерифа, подарувавши супернику небезпечний штрафний удар, а сам отримав другу жовту картку і пішов у підтрибунне приміщення раніше за своїх партнерів.

Пробивати штрафний удар підійшов новачок команди Лисенко і не прогадав. Володимир пробив точно у дальній кут воріт Шевченка.

Доволі неочікувано команда із Донецька бере три історичні для себе залікові пункти, а Зоря після двох зіграних турів, маючи в своєму “активі” нуль залікових балів, замикає турнірну таблицю УПЛ.

Олімпік – Зоря 1:0

Гол: Лисенко, 88

Олімпік: Литовка, Іванов, Дитятьєв, Гришко, Огиря, Лебідь (Лисенко, 77), Тищенко, Шериф, Дорошенко, Єременко (Драченко, 71), Кадімян (Ситник, 67)

Зоря: Шевченко, Вернидуб, Ярмаш, Гнатович, Білий (Караваєв, 46), Писко (Чайковський, 67), Малиновський, Любенович, Петряк (Грицай, 46), Хомченовський, Будковський

Попередження: Дитятьєв, Лебідь, Єрьоменко – Ігнатович, Писко, Вернидуб

Вилучення: Ігнатович, 87

Віталій Капітан

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір