Волинь без проблем обіграла запорізький Металург

Забивши по одному голу у кожному з таймів, підопічні Віталія Кварцяного одержали впевнену перемогу над запорізькими металургами.

[adsense_id=”1″]

Перше взяття воріт металургів, волиняни організували на 19-ій хвилині − Мемешев навісив м’яч в штрафний майданчик, де Бікфалві випередивши Нестерова, пробив Старцева. У другому таймі волиняни вдруге пробили Старцева. Бікфалві вигравши боротьбу у центрі поля, закинув м’яч на хід Селіну, який без проблем обіграв кіпера запоріжців і встановив остаточний рахунок на табло − 2:0.

На поле луцького Авангарду команди вийшли у таких складах:

Волинь: Кічак, Сімінін, Шиков, Шершун , Немчанінов , Скоба, Матей (Шиш, 77), Бабатунде (Гошкодеря, 59), Бикфалви, Мемешев (Масло, 90+1), Селін

Металург: Старцев, Сахневич, Нестеров, Баліч, Штурко, Максимов, Гавриш, Юсов, Матяж (Шевчук, 78), Годін (Платон, 69 ), Лео