Колишній президент США Барак Обама відтепер лауреат премії імені Джона Кеннеді “Профіль мужності” – за вірність демократичним ідеалам і збереження спадку колеги-президента.

“Він прийняв естафету від президента Кеннеді й тепер передав її новому поколінню американців, надихаючи молодих людей по всій країні йти на державну службу, утверджувати нашу віру в Америку, яка є щось більше, ніж набір червоних і синіх штатів, і нагадуючи всім нам, що незалежно від того, який у нас вигляд, звідки ми походимо, яка в нас віра, ми стоїмо горою за наших братів і сестер”, – сказано у повідомленні комітету премії.

Донька легендарного президента Керолайн Кеннеді і її син Жак Шлоссберг вручать нагороду Баракові Обамі 7 травня у Президентській бібліотеці-музеї Джона Кеннеді у Бостоні.

Нагороду Обамі присуджено “за багаторічну відданість демократичним ідеалам і підвищення стандартів політичної мужності у нові часи”, сказано в повідомленні.

Премія імені Джона Кеннеді присуджується щороку з 1989-го державним службовцям, які мали мужність приймати важкі, але потрібні рішення без огляду на можливу шкоду популярності й виборчим рейтингам.

Серед президентів США Обама буде лише третім із нагороджених – до нього лауреатами були Джеральд Форд і Джордж Г.В. Буш. Цікаво, що 2005 року лауреатом премії став президент України Віктор Ющенко. 1999 року нагороду отримав сенатор США Джон Маккейн.

Володимир Криницький

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Leave a Comment