Новини від Twitter’а

Постійних і потенційних користувачів Twitter’а можуть зацікавити деякі з останніх нововведень цього сервісу мікроблогів. Зокрема, Twitter запустив щотижневу поштову розсилку з новинами та подіями у людей, яких читає конкретний користувач.

 

 

Розширився список мов, на які переведено інтерфейс Твіттера. Щоправда, української серед них досі немає, і коли вона буде в переліку – ще не відомо. Втім, українські твіттеряни активно працюють над перекладом і планують домогтися від адміністрації запровадження україномовного інтерфейсу.

 

З’явився також новий мобільний додаток для використання Твіттера на мобільних телефонах. А зовсім нещодавно було оновлено й додатки під ОС Android та Bada.

 

Адміністрацією внесено деякі зміни до Політики конфіденційності. Так, додано перелік персональної інформації, яку збирає, зберігає й використовує Твіттер, а також дано пояснення щодо цілей використання даних. При цьому, описано технологію збирання інформації, що подібна до схеми, використовуваної компанією Google з її кнопкою “+1”.

 

Користувачам повідомляється також і про можливість відключення “режиму стеження” за допомогою налаштування Do Not Track.

 

Уточнено обставини, за яких інформація про користувача може бути розкрита третім особам (наприклад, якщо ви дали на це згоду або самі по собі дані не є особистими). Прикметно, що адміністрація Твіттера вважає, що жодним чином не обмежує право користувача відмовити у наданні інформації про себе. Але вирішити – так це чи ні – ви зможете, лише уважно перечитавши Політику конфіденційності та Умови надання послуг 🙂 Почитайте – не завадить. 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір