Норвезьку жертву зґвалтування засудили до 16 міс. позбавлення волі

25-річну норвезьку жінку, яку зґвалтували в Дубаю, було засуджено до ув’язнення на 1 рік і 4 місяці за позашлюбний секс. Також місцевий суд звинуватив її у вживанні алкоголю та наданні неправдивих свідчень.

 


 

Photo of Marte - Deborah Dalelv
Photo of Marte – Deborah Dalelv

 

Об’єднані Арабські Емірати живуть за ісламськими законами шаріату, які забороняють позашлюбний секс. Неодружені пари можуть покарати навіть за те, що у громадських місцях вони тримаються за руки. Покаранням може бути побиття або позбавлення волі.

 

За словами батька Дебори Далельв, поліція з підозрою поставилася до її заяви про зґвалтування, її гроші й документи конфіскували, а її саму посадили за грати. За ісламськими законами, зґвалтування вважається доведеним, якщо злочинець зізнався або четверо дорослих чоловіків-мусульман посвідчать, що бачили злочин.

 

Після довгочасного перебування у тюрмі Деборі нарешті дозволили зв’язатися з батьком і повідомити йому про своє тяжке становище. Лише в результаті тривалих важких перемовин норвезьким дипломатам вдалося домогтися тимчасового звільнення Дебори з-під варти.

 

Норвезьке МЗС назвало вирок “дуже сумнівним” і заявило, що він “кидає виклик поняттям про справедливість”. Представники МЗС також стверджують, що намагаються зробити все, щоб скасувати вирок дубайського суду.

 

Дебора Далельв відвідала Емірати з діловим візитом. 6 березня 2013 року, в останній день своєї поїздки, вона виходила з кількома колегами-чоловіками. Наступного дня вона прокинулась роздягнена й зрозуміла, що до неї було застосовано сексуальне насильство, про що Дебора негайно повідомила поліцію. Ймовірний гвалтівник — громадянин Катару — засуджений до позбавлення волі на 13 місяців за позашлюбний секс і вживання алкоголю.

 


 

За матеріалами atheistrepublic.com

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір