Вже вшосте в столиці Галичини з успіхом пройшла міська промоційно-туристична акція «Ніч у Львові». Цьогоріч вона відбувалася під гаслом «Ніч духовності та миру».

Загалом організатори провели понад 100 різноманітних екскурсій та вистав, чимало з яких – уперше. Адже свої двері для відвідувачів відкрили Митрополичі палати в соборі св. Юра та монастирська бібліотека в храмі св. Онуфрія, а також оглядовий майданчик на вежі церкви Ольги та Єлизавети. Протягом трьох липневих вечорів заходи літньої «Ночі у Львові» відвідали близько 20 тисяч львів’ян та гостей міста.

1

Можна було й прогулятися дахами центральної частини міста під час екскурсії «Львів ближче неба», а в дворику міської Ратуші вперше було презентовано нічне дійство «Легенди гір» від театру тіней «ДИВ» та віртуозів Львова. Також до заходу вперше долучався й архітектурний музей-заповідник «Шевченківський гай», який зорганізував свою власну програму. Відбувся й масовий флеш-моб, під час якого волонтери виклали на площі Ринок слово «мир» і випустили в небо сині та жовті кульки.

4

2

Цікаво, що й «Кредобанк», котрий виступив партнером нічного львівського дійства, також глибокої ночі відкрив для відвідувачів своє відділення на пл. Генерала Григоренка. Тут гості побачили літературно-мистецьку композицію з уривком вистави «Марія Стюарт» у виконанні акторів Національного українського академічного драматичного театру ім. М. Заньковецької та інших львівських театрів. А для нічного візиту до банку та перегляду вистави достатньо було лише зареєструватися та отримати безкоштовний електронний квиток на веб-сайті фестивалю.

Ігор Галущак
igala@ukr.net
Фото прес-служб ЛМР та “Кредобанку”

3

5

6

9

Kredobank_Night

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment