Незамкнутий цикл: Україна-Росія-ЄС

Весь світ цікавить одне питання, який шлях розвитку обере для себе Україна – з Європою чи з Росією?

 

[adsense_id=”1″]

Останні події, які відбуваються в Україні показують, що країна стоїть на роздоріжжі, перебуваючи у стані невизначеності. Переговори ведуться на двох фронтах: Україна-Європейський Союз, Україна-Російська Федерація. Так же само і в країні стоять два майдани. Перший, який суто європейський і напрямок розвитку пов’язаний тільки з Європою, і другий, який за Європу, але і за президента, який бачить Росію своїм стратегічним партнером.

Зараз складається таке враження, що точиться особиста боротьба між ЄС і Російською Федерацією, в якій Україна виступає в ролі джокера, і хто переманить цього джокера на свою сторону, той матиме більший вплив один над одним. Ідеться про багатомільярдні кредити, як з однієї так і з іншої сторони. Обидві сторони проявляють неабиякий інтерес до України, вигукуючи, що Україна це їхній стратегічний партнер, і знають як вивести українську економіку на новий етап розвитку. Але головною вимогою є підписання відповідних договорів, які висуває як одна так і інша сторона.

Сьогодні президент на чолі із кабінетом міністрів у дуже складному становищі. Ведуться переговори як з однією так і з іншою стороною. Вивчаються умови, які пропонують нам Росія і Європа. І саме від їхніх дій, надіємося розумних, залежатиме майбутнє українського народу.

Віталій Капітан

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір