Неймовірна перемога Металурга у Львові

У матчі п’ятого туру УПЛ запорізький Металург за дві хвилини зумів зробити неймовірний камбек у матчі з Карпатами.

Свій домашній матч проти запорізького Металурга Карпати, через технічні проблеми з покриттям стадіону “Україна”, змушені були проводити на “Арені Львів”. Два сезони тому Карпати вже грали на “Арені Львів” і тоді однією з основних причин відмови грати на цій арені була нефартовість арени для Карпат. І це для львівян сьогодні мабуть і підтвердилося – вони знову програли.

Початок матчу більш агресивно розпочали господарі поля, але гостроти біля воріт Боровика не виникало. Перший небезпечний момент втілився у забитий гол. Гітченко зіграв на випередження у боротьбі з голкіпером металургів підставивши ногу, мяч рекошетом від ноги Лисицького залетів у ворота. Так Карпати відкрили рахунок у матчі. Забитий м’яч додав впевненості львівянам і вони понеслися на ворота металургів, створивши декілька гострих моментів біля воріт Боровика.

Другий тайм за своїм футбольним акцентом був схожий на перший. Карпати володіли ігровою і територіальною перевагою, але без небезпеки біля воріт суперника. Такий розвиток подій повністю влаштовував львів’ян. Матч наближався до завершення і було видно, що Карпати грають на утримання рахунку і мінімальна перемога їх повністю влаштовує. Але сталося по-іншому, Карпати пропустили доволі неочікуваний м’яч. Після флангової передачі у карний майданчик, молодий Татарков з декількох метрів пробиває по воротах Ілющенкова. А стався цей фатальний для Карпат момент на дев’яностій хвилині матчу. За дві хвилини Металург забиває вдруге. Екс-карпатівець Льопа прибравши двох захисників Карпат з меж карного майданчику розстіляв Ілющенкова.

Металург доволі неочікувано переграє Карпати, зробивши фантастичний камбек наприкінці матчу.

Карпати – Металург З 1:2

Голи: Лисицький, 30 (автогол) – Татарков, 90; Льопа, 90 + 2

Карпати: Ільющенков, Костевич, Пластун, Балажиц, Мірошниченко, Кожанов (Мартинюк, 79), Гітченко, Даушвілі, Ксьонз, Голодюк (Кополовець, 61), Сергійчук.

Металург: Боровик, Штурко (Татарков, 46), Коротецький, Лисицький, Пашаєв, Капліенко, Журахівський (Гавриш, 77), Сержіньо, Юсов, Льопа, Прийомов (Платон, 77).

Попередження: Лисицький, Платон

Віталій Капітан

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір