Автори так званого компромату на президента України Петра Порошенка не спромоглися перевірити цифри, в результаті чого матеріал вступає в протиріччя зі здоровим глуздом.

Про це пише політичний консультант Володимир Макаровський на своїй сторінці в Facebook.

Політолог упевнений, що ті, хто вважають Порошенко причетним до розкрадань, повинні уважно переглянути розслідування журналіста Дениса Бігуса.

“Оригінали листувань нам ніхто не показував, але навіть в тому, що показують журналісти, складно знайти сенс”, – заявив Макаровський.

Він підкреслив, що Петро Порошенко за час свого президентства витратив на армію понад півмільярда гривень.

“Учасники схеми ділять суми, які здаються смішними, якщо згадати, скільки грошей витратив Порошенко на благодійність. Знаєте, скільки? 1,2 мільярда гривень! Зі своєї кишені. При цьому на саму армію – понад півмільярда. Зокрема, Порошенко за свої особисті гроші купував бійцям снайперські гвинтівки, бронежилети і автомобілі”, – нагадав експерт.

Макаровський підкреслив, що саме те, що Порошенко допомагає армії, знімає з нього всі підозри, що він пов’язаний з розкраданнями в “Укроборонпромі”.

“Якщо згадати цей факт, то зв’язок президента з описаною журналістами корупційною схемою звучить, як мінімум, смішно, як максимум – абсурдно. Виходить, з одного боку, він витрачає сотні мільйонів зі своїх особистих грошей, щоб з іншого боку брати участь в махінації на суму десять тисяч доларів? Порошенко був успішним і багатим ще до президентства – це відомий факт. А що нижчі чиновники можуть красти – це не новина”, – заявив експерт.

Також Макаровський зазначив, що час виходу сюжетів і їх багатосерійність викликають підозру.

“Виникають і інші питання. Чому це розслідування вийшло тільки зараз? І виходить окремими серіями? Адже цей серіал розтягується до самих виборів… Дивні збіги? Це чергова спроба очорнити президента перед голосуванням. Але очорняти нічим, тому звинувачення притягують за вуха – нема до чого причепитися, от і намагаються прив’язати до нього дрібну крадіжку якогось дрібного чиновника через п’яту воду на киселі. Не ведіться на таку туфту, будьте розумнішими”, – підсумував політконсультант.

Поділитися:
 • 86
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  86
  Shares

Leave a Comment