Росія натякає на окупацію України

Президент Путін прагне територіального розколу України і не зупиниться ні перед чим заради досягнення цієї мети.

[adsense_id=”1″]

Таку думку висловив політолог Олександр Палій: «З російського боку все виразніше чути натяки на окупацію України. Путін дав Януковичу чітко зрозуміти: якщо тебе не сприймають у Києві – розділяй країну, ми тебе підтримаємо. З іншого боку ми почули заяву НАТО про підтримку територіальної цілісності України. Для нас в нинішніх умовах підтримка НАТО, Сполучених Штатів і Євросоюзу – життєво важлива».

Також на думку політолога, Віктору Януковичу за жодних умов не вдасться перемогти на виборах у 2015 році: «Вже зараз можна сказати, що чесно виграти президентські вибори Янукович не зможе. Чому? Тому що сьогодні занадто очевидною стала брехня, цинізм і його особиста зацікавленість. Думаю, президентські вибори йому доведеться або переламувати, або скасовувати, або висувати замість себе якогось технічного кандидата».

Хід і результат наступної президентської кампанії, на переконання Олександра Палія, традиційно буде залежати і від позиції вітчизняних олігархів. «Від позиції олігархів залежить багато. Як мені здається, українські олігархи – люди, які не хочуть бути пішаками, кого Росія чи Янукович за нагоди “помножать на нуль”. Тож я сподіваюся, що у них все-таки спрацює інстинкт самозбереження і вони зроблять розумну ставку», – підкреслив політолог.

Джерело: facenews.ua

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір