Нардеп закликає будувати «Украину для русских»

Народний депутат України Євген Баліцкій надіслав звернення до Київської міської ради з вимогою підтримати законопроект Баліцкого і Колесніченка про державні гарантії російській мові.

Як пише депутат у своєму зверненні, 25 років у нашій країні будували Україну для українців. Нарешті прийшов час будувати “УКРАИНУ ДЛЯ РУССКИХ” (так у тексті).

Депутат повідомляє, що його ініціативу підтримала Мелітопольська міська рада, і щиро вірить, що більшість представників у Київській міській раді теж віддадуть свої голоси за підтримку його законопроекту.

Євген Баліцкій – депутат від Мелітопольського одномандатного округу, колишній член Партії регіонів, зараз безпартійний і позафракційний.

Як ми раніше повідомляли, нардеп від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул назвав прохання виступати українською “националистической диктатурой“, а нардеп Борислав Береза взявся в телеефірі перекладати з української на “общєчєловєчєскій”.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

18 Comments

 1. Нам непотрібен захист російської мови! Нам потрібен захист української мови!

 2. А давайте складемо список усіх народів, котрі в ті чи інші часи були на українських землях окупантами, і почнемо будувати “Україну для русскіх, для німців, для поляків, для турків, для монголів, для половців, для печенігів…” Нікого не забула? Всі задоволені? Ось і добре. А тепер – чи не пішли б ви під три чорти з нашої землі?

 3. А ці депутати давно проходили перевірку в психіатра? І чому вони і досі є депутатами???

   • сбу якраз в цей час БАРИГУЄ………їм просто ніколи лад наводити!

 4. Виперти таких депутатів в Росію, нехай йому Путін гарантує державну підтримку!

  • Та так як і Артеменку – позбавити українського громадянства, ну і депутатства автоматично…

 5. Згідно з результатами останніх опитувань, в Україні 92% громадян записались в українці. Тобто, росіян менше восьми відсотків. Так якого хера (вибачте за мою французьку) ми маємо будувати Україну для росіян? Чи йдеться про тих росіян, котрі перебувають за межами України, але вважають Україну своєю територією?

 6. Що це за звернення на іноземній мові?.Чому не на англійській, німецькій чи польській…
  Нехай надасть нотаріально завірений переклад.

 7. Якщо він і його мова така переслідувана, то чому він ще по-російськи розмовляє…. може хай спробує об’явити себе українцем в Донецьку?

 8. А де можна прочитати цій чудо-опус,підскажить,будь ласка?

 9. Абсолютнe ігнорування ст.10,53 та 79 Конституціі,як на мeнe….

Comments are closed.