14 жовтня відкрито реєстрацію на перші чотири масові онлайн-курси проекту “Prometheus” від викладачів КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії.

Громадський проект “Prometheus” надасть вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку, майнового становища чи статків.

“Prometheus” не лише самостійно створює та розміщує масові відкриті онлайн-курси на власному сайті, але й надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам та компаніям-лідерам в своїй галузі публікувати й розповсюджувати курси на цій платформі. Мета проекту – не просто окремі курси, а взаємопов’язані цикли курсів з найактуальніших для країни тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо).

Кожен курс проекту “Prometheus” складатиметься з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських ВНЗ, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти матимуть можливість поставити питання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

Першими курсами проекту стали “Історія України: від Другої світової війни до сучасності” викладача КНУ ім. Тараса Шевченка Івана Патриляка, “Фінансовий менеджмент” викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка, “Основи програмування мовою Python” викладача КПІ Микити Павлюченка і “Розробка та аналіз алгоритмів” викладача КПІ Олексія Молчановського. Успішне завершення курсу дасть змогу отримати електронний сертифікат, який підтверджуватиме здобуті знання.

Реєстрація на перші чотири масові онлайн-курси проекту “Prometheus” відкрита на сайті prometheus.org.ua з 14 жовтня.

Команда проекту має досвід запуску першого в Україні масового відкритого онлайн-курсу восени 2013 року на базі КНУ ім. Тараса Шевченка (online.knu.ua). Тоді курс зібрав більше 9000 зареєстрованих користувачів та отримав близько 100 публікацій в ЗМІ. Проект “Prometheus” створено як некомерційний громадський проект незалежний від будь-якого конкретного ВНЗ, але відкритий до співпраці з усіма вишами.

Український простір

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment