ВФ нагородив правоохоронців медалями

Президент України нагородив орденами та спеціальними званнями працівників міліції. Представники даної професії отримали від Віктора Федоровича державні нагороди України.

[adsense_id=”1″]

Події нагородження міліціонерів орденами послугував День міліції. Посадовці з Харківської, Донецької, Волинської, Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Херсонської та Львівської областей отримали наступні нагороди: «За заслуги» III ступеня, «За мужність» III ступеня, орден Данила Галицького та орден княгині Ольги III ступеня. Треба сказати, що нагороди, в основному, отримали начальники та їх заступники управлінь управлінь громадської безпеки МВС України та управлінь МВС у регіонах. Свій приз «За врятоване життя» отримав і батальйон міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління МВС країни в Криму. А перший заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Дубовик заслужив, на думку пана Президента, звання «Заслужений юрист України». Спеціальні звання були присвоєнні і працівникам міліції. Окрім того, Янукович наголосив, що держава вживатиме заходи для покращення соціального захисту та матеріального забезпечення правоохоронців.

Треба сказати, що дана церемонія нагородження за різноманітні «заслуги» недоречна у сьогоднішні ситуації, коли народ обурений діями правоохоронців та того самого спецпідрозділу «Беркут». А чи не боїться влада, що заходи для покращення життя міліціонерів викличуть ще більше обурення у населення? Влада, сама того не розуміючи, стає тим самим провокатором Майдану. Хоча, може, і справді правоохоронці мають «заслуги перед країною», про які українському населенню мало відомо.

Галина Субота

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір