Мітинг президента України Петра Порошенка в Києві виявився в 5 разів масштабнішим від акції лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко, що говорить про справжній рівень народної підтримки кандидатів.

Про це заявив політичний експерт Володимир Макаровський у соціальній мережі Facebook.

“Якщо порівняти фото з мітингів двох претендентів на перемогу – Порошенка й Тимошенко – то можна зробити досить однозначні висновки. Пропоную поглянути і порівняти масштаби”, – написав експерт.

За його словами, в ЗМІ та в Facebook писали, що на мітинг Тимошенко збирали людей за гроші.

“Сьогодні в Facebook писали, що платять за акцію Тимошенко на Михайлівській площі по 120 грн, збирали людей і перераховували поголовно на КПІ та в Куренівському парку. А звідти вже везли на автобусах до місця подій. По мітингу Пороха (він був 17 березня) ні одного повідомлення про проплачених бабусь я не бачив. Як і оголошень про “наймання” на таку роботу”, – зазначив Макаровський.

Він підрахував, що на акцію за чинного президента прийшло значно більше людей, ніж на мітинг за Тимошенко.

“На фото мітингу за Порошенка видно, що людей, як казав класик Подерев’янський, “до…я”. Вся площа і прилеглі вулиці заповнені людьми. У ЗМІ писали про те, що було 30 тисяч осіб. У поліцейських зведеннях значилося 25 тисяч. А що ми бачимо на мітингу за Тимошенко? Кілька тисяч. В ФБ пишуть про 5 тисяч, але і це, судячи з фото і прямої трансляції мітингу, не факт”, – підкреслив політексперт.

Також він зазначив, що за фотографіями відмінно видно, кого насправді підтримують українці.

“Виходить, якщо порівняти останні масштабні акції, то реальний рівень підтримки Порошенка в 5 разів більше, ніж у Тимошенко. І це при тому, що і гіпотетичні 5 тисяч у неї – надуті грошима. Так, розрахунки приблизні, але саму суть відображають. А фото мітингів її наочно демонструють”, – підсумував Володимир Макаровський.

Поділитися:
 • 108
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  108
  Shares