Українці люблять подорожувати, і останнім часом все частіше літають за кордон.

Ті, хто критикує президента, забувають, завдяки чиїм успішним діям на міжнародній арені вони можуть так легко і доступно подорожувати. Таку думку на своїй сторінці висловив блогер, політичний експерт Володимир Макаровський.

“Я дивуюся нашим зрадофілам. Таке враження, що для них завдання лаяти Порошенка стоїть понад усе, часом навіть понад здоровий глузд. Так, багато хто з них, досить відомі люди, на всю країну розповідають, що українці не користуються безвізом. Нібито, не потрібен він нікому, кругом «зубожіння», у людей немає грошей, знайшли, за що хвалити президента тощо. А потім ці ж люди радісно користуються… тим самим безвізом, розхвалюють доступні авіаквитки та відсутність перешкод для подорожей в Європу.
Загалом, якщо підростаюче покоління попросить мене пояснити їм, що означає слово «лицемірство» – у мене вже є дуже зрозумілий приклад”, – зазначив Макаровський.

Він також наголосив, що риторика про «непотрібність» безвізу ніяк не уживається з цифрами пасажиропотоку через українські аеропорти.

“Раптом виявилося, що подорожі – більше не розкіш для українців. Тільки за минулий рік пасажиропотік українських аеропортів зріс на 25% проти 2017 року. Ще раз: на чверть – всього за один рік! Львівський аеропорт наростив пасажирський трафік наполовину. Це дуже вагомі цифри. А якщо ще врахувати той факт, що, наприклад, Ryanair тільки у вересні вийшов на український ринок, і літаки цього лоукостера літають заповнені… Варто очікувати, що у 2019 році пасажиропотік через наші аеропорти буде рости ще і ще”, – написав блогер.

За його словами, ті, хто критикує президента, забувають, завдяки чиїм успішним діям на міжнародній арені вони можуть так легко і доступно подорожувати.

“Але якщо у нас справді все так погано, то хто ці 20 мільйонів пасажирів українських аеропортів? І який серед них відсоток «зрадофілів»? Я б кожного такого «критика» зобов’язав здавати біометричний паспорт. Якщо ти такий розумний – йди й отримуй візу, плати гроші за своє невігластво. Або взагалі відмовся від подорожей, сиди вдома і далі займайся самоїдством. І без вас на паспортному контролі черги”, – підсумовує Володимир Макаровський.

Поділитися:
 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Shares

Leave a Comment