В результаті потрапляння до списку санкцій РФ через свої доноси в СБУ лідер партії «Наші» народний депутат Євген Мураєв втратив можливість встановити мир з РФ і остаточно випав з української політики.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер і політичний експерт Олексій Вороненко.

«Повертаючись до теми Мураєва, хочу пояснити, чому він, на мою думку, остаточно випав з політики. Якщо коротко: він тепер, очевидно, не зможе реалізувати одне з головних гасел і пунктів своєї програми – розв’язати питання миру», – написав Вороненко.

Це, за його словами, відбулося через те, що Мураєв «кинув» своїх однопартійців з «За життя», після чого його викрили у зв’язках з Банковою. Потім він написав донос в СБУ на своїх колишніх соратників, продовжуючи, втім, не особливо ховаючись, прямі контакти з Кремлем. У підсумку він опинився у новому списку санкцій РФ.

«Таким чином Мураєв одним маневром вилетів на узбіччя української політики, не зумівши зробити жодного самостійного кроку. Неможливо уявити, щоб після такого фіаско з ним хтось з російського боку сів за стіл переговорів. А втративши контакт з Москвою, він, власне, втратив одну зі своїх основних «обіцянок» – встановити мир на Донбасі. Тим самим втративши свій електорат на південному сході України. Тобто фактично – увесь свій електорат», – зазначив експерт.

Він додав, що спроба Мураєва «перевзутися в стрибку до президентського крісла» передбачувано завершилася провалом.

«Таким чином Мураєв обнулив свій рейтинг. Такого ж значення слідом за ним набула і його партія «Наші», в яку повірили чимало серйозних людей, які вклали в неї кошти. Як Євген тепер буде їм це все пояснювати – велике запитання. Ситуація з Євгеном Мураєвим, на мою думку, – класичний приклад «миттєвої карми»: щойно зробив капость комусь – від всесвіту тобі прилетіла відповідь, що за потужністю перевершує твої дрібні капості в кілька разів. Буде урок на майбутнє – і йому, і всім політикам з комплексом хамелеона», – підсумував Олексій Вороненко.

Поділитися:
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

Leave a Comment