Mozilla запустила сервіс для створення сайтів

Mozilla запустила сервіс під назвою Thimble, що дозволяє достатньо легко створювати власні веб-сторінки.

 

Певним чином Thimble можна порівняти з відомими блогосервісами. Втім, новий проект заразом і значною мірою від них відрізняється.

Thimble – не двигунець для публікації контенту та керування ним, а свого роду редактор, набір інструментів. Для роботи з сервісом бажано хоч трохи знати HTML та CSS. Інформаційний директор Mozilla Foundation Matt Thompson вважає, що Thimble усуває бар’єри для новачків, які намагаються вивчити код. Сервіс включає в себе ряд проектів та зразків, що мають допомогти будь-кому в створенні сайтів швидко і легко.

За задумом, новий проект Mozilla має надавати допомогу в написанні й редагуванні HTML-коду, перегляді його попереднього вигляду та публікації в мережі.

Разом з Thimble представлено й сервіс Webmaker – своєрідну галерею, що допомагає розібратися в процесі створення веб-сторінок.

Таким чином, Mozilla Foundation продовжує свою політику надання усілякої допомоги веб-розробникам, що виявлялось, зокрема, і в функціонуванні інструментів для розробників у бравзерах Firefox. 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір