Кабінет міністрів України на засіданні схвалив проект Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та його державами – членами. Про це повідомили прес-службі уряду.

 


 

“Щойно, як стало відомо, урядом було схвалено проект Угоди про асоціацію з ЄС” , – сказав представник прес-служби журналістам у Києві.

У серпні уряд оприлюднив проект угоди на сайті Кабінету міністрів. Документ викладений на 236 сторінках. Проект угоди, що включає зону вільної торгівлі з ЄС, складається з семи розділів і 486 статей, низку з яких присвячено діяльності медіа, захисту персональних даних, захисту інтелектуальної власності тощо.

Цілями асоціації, згідно з проектом угоди, є: сприяння поступовому зближенню сторін, поглиблення участі України у політиці, програмах та агентствах ЄС, запровадження умов для посилених економічних і торговельних відносин, які вестимуть до поступової інтеграції України у внутрішній ринок ЄС, в тому числі завдяки створенню поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, поглиблення співпраці у сфері безпеки з метою забезпечення верховенства права та поваги до прав людини і основних свобод.

Україна також зобов’язується адаптувати вітчизняне законодавство із зазначенням конкретних термінів. Зокрема, передбачається приведення законодавства про аудіовізуальні медіапослуги протягом двох років після набуття чинності документа.

Раніше повідомлялося, що міжвідомче узгодження проекту Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом було завершено в серпні. Після схвалення урядом пропозицію про підписання Угоди про асоціацію буде передано президенту України. Київ сподівається підписати угоду під час саміту Східного партнерства 28-29 листопада у Вільнюсі.

 


 

Інтерфакс-Україна

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment