Відповідальність Росії за смоленську катастрофу не викликає сумнівів. Ця трагедія стала одним із етапів російської агресії.

Про це міністр оборони Польщі Антоні Мацєревич сказав у інтерв’ю тижневику Do Rzeczy, інформує gosc.pl.

Міністр сказав, що відомо дуже багато про те, що сталося 10 квітня 2010 року в Смоленську.

“Робота попередньої комісії незаперечно встановила відповідальність Росії за смоленську катастрофу й відповідальність Дональда Туска за те, що віддав цю справу в руки Росії”, – наголосив Мацєревич.

“Громадськість найближчим часом отримає точне і всебічне пояснення механізмів, які привели до катастрофи – технічні причини трагедії, докази відповідальності за дії і бездіяльність під час розслідуванням, скоєні росіянами”, – додав міністр.

Мацєревич поскаржився на великий опір розкриттю правди як серед деяких політиків, ток і в деяких ЗМІ.

На прохання прокоментувати свою заяву про те, що катастрофа в смоленську була одним із етапів російської агресії, Мацєревич сказав, що це він був ще й дуже обережний у висловлюваннях.

“Смерть президента Леха Качинського, всієї еліти польської армії і політики – подія, про яку ми зобов’язані говорити завжди, коли йдеться про різницю поглядів між Росією і заходом”, – сказав глава Міністерства оборони.

Як повідомляв “Український простір“, колишній прем’єр міністр України Ніколай Азаров заявив, що Польща збирається захопити західні області України й взяти під протекторат усі інші території (відео дивіться тут).

Євген Шкодун

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Leave a Comment