Мілевського вигнала ще одна хорватська команда

РНК “Спліт” розірвав угоду з українським форвардом через систематичні порушення ним клубних правил.

Артем Мілевський

“Від сьогодні Артем Мілевський вже не гравець РНК “Спліт”. Контракт із ним розривається через серйозні порушення клубного статуту, яких Мілевський припускався за межами футбольного поля,” – наводить повідомлення клубу часопис Dalmacija News.

“Своїми діями він викликав втрату довіри керівництва клубу, тренерів та гравців команди, тож рішення клубу – лише логічний епілог цієї ситуації. Ми шкодуємо, що співпраця закінчилася так, адже мали щодо цього гравця інші плани”, – пояснюється в повідомленні.

– Коли я запропонував Артемові Мілевському перейти до “Спліту”, я був переконаний, що він не знехтує моєю довірою і вдячно прийме простягнуту йому руку. Перед цим я наголосив, що всі гравці мають дотримуватися кодексу честі, і це стосуватиметься і його також. На жаль, він не зміг дотримати кодексу і нашої особистої домовленості, через що єдиним логічним виходом залишилося розірвання угоди, – сказав тренер “Спліту” Горан Саблич.

Артем Мілевський після дострокового (через регулярне порушення умов контракту) розірвання угоди з клубом “Хайдук” (Спліт) відгукнувся на пропозицію РНК “Спліт”, де на нього покладали великі надії. Утім, як бачимо, поведінки скандального футболіста не стерпіли і в цьому хорватському клубі.

Слід зазначити, що перед укладанням угоди зі “Сплітом” хорватські журналісти обговорювали Артемові перспективи в новому клубі. Більшість фахівців погодилася з думкою, що на новому місці Мілевський протримається недовго.

Володимир Криницький

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір