Рух – Металіст: нулі на табло

Про кадрові проблеми Ігоря Рахаєва не говорить хіба лінивий. А тут ще й кращий гравець (Марсіо Азеведо) перейшов у Шахтар, а прибувший у зворотньому напрямку Кобін вибув на два тижні через травму от доводиться довіряти молодому Осману. До гри Андрія претензій нема, але навряд чи він потрапив до стартового складу, якби лазарет Металіста був порожнім

Проте навіть такі втрати не повинні були завадити харків’янам перемогти суперника – саме такі думки експертів можна було почути напередодні матчу.

Насправді, все видалось набагато складніше ніж на словах. Вже перша половина зустрічі  продемонструвала настільки важко буде це протистояння.

Не зважаючи на невелику ігрову перевагу футболістів Металіста, особливо виділявся реанімований Рахаєвим Жажа, гості мали мінімум три нагоди відкрити рахунок. Це невгамовний Стажинський раз за разом турбував Шуста, який цього вечора був на висоті. Одного разу м’яч навіть побував у воротах харків’ян, але арбітр відмінив гол, згаданого вище Стажинського через те, що той в момент удару перебував у положенні поза грою.

В другій половині зустрічі команди мов підмінили. Футболісти демонстрували кволу гру та створили обмаль гольових нагод. Наставники команд спробували вплинути на перебіг подій за допомогою замін, але цим лише збили і без того низький ритм гри. Лише один футболіст, який з’явився на полі у складі двох команд після перерви намагався загострити гру, але й запалу Гоменюка вистачило на хвилин десять, не більше.

Нічия стала закономірним результатом гри і вже за тиждень харків’янам потрібно демонструвати зовсім інший футбол, якщо вони, звісно, хочуть потрапити до групового етапу Ліги Європи.

Рух: 21. Каминьский, 2. Ставарчик, 3. Дзивнел, 4. Сурма, 5. Зеньчук ( до 74′) , 22. Кусь, 7. Ковальски, 10. Стажинский, 16. Бабяж, 32. Малиновский, 9. Кушвик ( до 76′)

Заміни: 13. Гиголаєв Р. (c 74′) , 11. Ефір (c 76′)

Металіст: 35. Шуст, 3. Вільягра, 30. Папа Гуйе, 45. Осман А., 8. Едмар, 19. Торрес ( до 52′) , 24. Юссуф, 82. Ребенок, 22. Кулаков, 10. Хавьер, 50. Жажа ( до 64′)

Заміни: 32. Краснопьоров (c 52′) , 14. Гоменюк (c 64′)

 Вадим Грищук

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір