Металіст лихоманить?

Харківчани у трьому матчі поспіль втрачають очки, зігравши в нічию із маріупольським Іллічівцем.

[adsense_id=”1″]

Як вдало починався новий футбольний сезон для харківчан, як довго вони були на вершині турнірної таблиці. Всі почали говорити, що Металіст претендент номер один на чемпіонство, так як вони не беруть участь у євро кубках, на відміну від їхніх конкурентів. Все було під контролем, але не тут то було – Металіст у третьому матчі поспіль не знає смаку перемоги і потихеньку віддаляється від своїх суперників. До звітного матчу із Іллічівцем всі букмекери ставили на перемогу харків’ян.

Можливо, підопічні Маркевича сподівалися, що візьмуть очки у Маріуполі мало кров’ю, але хлопці Павлова показали, що можуть нарівні виступати із будь-яким суперником, і якби більше везіння могли отримати повноцінні три очки.

Матч почався із атак господарів, видно було запал у очах маріупольців. Не пройшло і десяти хвилин, як маріупольці вийшли вперед- Полянський навісив зі стандарту, а Майкон тонесенько підрізав м’яч у дальний кут воріт Горяїнова, і маріупольці повели у рахунку – 1:0. Було видно, що пропущений м’яч для гостей став, як холодний душ на голову. Гості трохи активізувалися, і взяли гру під свій контроль, але до ударів не по воротах не було. Але, на 39-ій хвилині матчу стався гольовий момент, у якому маріупольці могли забивати, але Федотов вийшовши сам на сам із кіпером, пробив повз ворота. Найкращий момент, не вважачи гол, було змарновано. За рахунку, який встановив Майкон, команди пішли на перерву.

Другу половину матчу більш грізно розпочали гості, і це дало результат – Соса після хорошої передачі із глибини, обіграв двох суперників, віддав ідеальну прострільну передачу вздовж воріт на Девича, якому залишалося переправити м’яч у пусті. Рахунок на табло став рівний. Металіст не збавляв оборотів, і продовжував атакувати, але оборона Іллічівця була грамотно побудовано, і пройти цей редут металістам не вдавалося. Матч близився до завершення, і було видно, що маріупольцям і нічия буде позитивним результатом, але на 88-ій хвилині іллічівці, могли навіть вирвати перемогу, це знову Федотов не реалізовує хороший шанс пробивши точно у руки Горяїнова.

Матч завершився – Металіст знову втрачає очки. Маркевичу є над чим працювати під час зимньої перерви і розібратися у причинах останніх невдач команди. Явно не з такими результатами планували харківчани йти у відпустку.