Металіст не склав іспиту Донецьку, Дніпро без проблем здолав Динамо

До вашої уваги результати матчів 23-го туру Прем’єр-ліги України з футболу.

Черговий тур УПЛ дав відповіді на декілька питань, на які всі хотіли знати відповідь. Зокрема, це стосується команд, які по завершенню першої частини чемпіонату, займали місця у першій п’ятірці. І відповідь одна – нестабільна політична ситуація, яка відбувається в Україні прямо відобразилася на результатах команд, в першу чергу це стосується Чорноморця і Металіста, які опинилися у важкому, як фінансовому так і кадровому плані.

Відкривав програму 23-го туру матч у Запоріжжі між явними аутсайдерами чемпіонату місцевим Металургом і сімферопольською Таврією. Весь матч пройшов за доволі рівної гри, а долю матчу вирішив один м’яч, який забили господарі з одинадцятиметрової позначки у середині першого тайму. Пенальті впевнено реалізував Володимир Прийомов. Наприкінці матчу гості забили гол, але рефері з невідомих причин скасував це взяття воріт.

Доволі несподіваний результат було зафіксовано у Донецьку, де на полі зустрічалися тамтешній Металург і луцька Волинь. Два середняки українського чемпіонату показали досить видовищний футбол з великою кількістю моментів і ударів по воротах. У цій перестрілці більш влучнішими виявилися гості, які і взяли три очки з цим непростим суперником. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь гостей. Голи забивали Чечер за Металург, а Селін, Бікфалві і Лопес за Волинь, відповідно.

Цікавим видався матч і у Львові, де Карпати нарешті святкували таку довгоочікувану перемогу у надважкому матчі з Севастополем. Підопічні Севідова забили по м’ячу у кожному з таймів, і не дали супернику суттєво розгулятися на полі. Закономірний рахунок на користь Карпат. Голами відзначилися два нападники Карпат – Бохашвілі і Гладкий.

У матчі Ворскла – Говерла полтавці зуміли зламати оборону гостей і на класі легко їх обіграли. Хоча перший тайм і початок другого закарпатці виглядали душе солідно, але прикрі помилки у захисті команди привели до трьох пропущених м’ячів. Дублем відзначився екс-закарпатець Міщенко і ще один м’яч на рахунку Турсунова. За гостей гол престижу провів Буяльський.

Цікавим видався матч у Маріуполі, де місцевий Іллічівець без проблем здолав наразі п’яту команду чемпіонату – одеський Чорноморець. Команда, яка у першій частині чемпіонату пропускала дуже мало, сьогодні зіграла просто беззубо, дозволивши супернику провести три голи у свої ворота. Чорноморець, який залишило шестеро гравців основи, зараз знаходиться у пошуках своєї гри і оптимального складу. Матч закінчився з рахунком 3:1, голи на рахунку маріупольців Кулача, Тотовицького і Чурко, а за одеситів гол престижу забив Окріашвілі.

Окрасою туру стали матчі у Дніпропетровську і Харкові, де зустрічалися основні претенденти на чемпіонство. Першим розпочався матч на Дніпро-Арені, де Дніпро приймав київське Динамо. Після вдалого старту у другій частині чемпіонату матч у Дніпропетровську став справжнім екзаменом для киян, який вони не склали. Дніпро впевнено здолав Динамо з рахунком 2:0, тим самим показав, що в цьому сезоні вони реально можуть поборотися як мінімум за другу сходинку у турнірній таблиці. Неперевершений матч провів Матеус, який оформив дубль. Ще один цікавий факт: перше влучання в ствір воріт Дніпра кияни провели у компенсований арбітром час другого тайму. Це про щось свідчить…

Заключний матч туру за своєю грою перевершив усі сподівання. Шахтар і Металіст видали шедевральну гру. Чого коштувало відігратися Шахтарю з рахунку 2:0 і зламати хід гри на свою користь, зумівши буквально вигризти перемогу у матчі з рахунком 2:4. Але слід відзначити і атакувальну ланку Металіста, яка весь матч тримала в напруженні оборонні редути гірників. Хороший матч провели обидві команди, з великою кількістю моментів, але фортуна у цей день була на стороні донечан. Голи забивали Кучер (автогол) і Марлос за Металіст, а за гірників відзначилися Коста, Едуардо, Срна і Адріано.