Мережеві цікавинки, vol. 8

Поки ще понеділок – вирішив написати про нові мережеві цікавинки. Думаєте, так давно не було “цікавинок”, бо не було нічого цікавого? Ви праві. Чомусь майже два місяці ніщо не приваблювало настільки, що кликало б про це написати. Авітаміноз, напевне…

 

Авітаміноз

 

З іншого боку, мав час краще придивитись до того, що відбувається навкруги. Тому, відразу вам скажу: фільм “Еван Всемогутній” – так собі, не вартий уваги. Якщо матимете вибір – краще подивіться щось інше. Ось, наприклад, КіноБлог пропонує переглянути стрічку “Джон Картер ” – чому б ні? Фантастика-бойовик-США-2012-реклама-на-всіх-телеканалах. Мабуть, така ж фігня, як і “Аватар”. Хто побачить – поділіться враженнями.

 

Вчитель інформатики Катерина Осадча радить використовувати для освіти не лише традиційні засоби й сервіси, але й новий сайт Pinterest – читайте про це у статті “Навіщо нам Pinterest?“. До речі, планую взяти у Катерини інтерв’ю – думаю, вже найближчим часом воно буде опубліковано ось прямо десь на цьому сайті. Впевнений, буде цікаво.

 

Ви знали, що через поразку “Металіста” у Лізі Європи наша країна опустилась на 9-ту сходинку у таблиці коефіцієнтів УЄФА? А я – знав. Бо прочитав про це у замітці на футбольному блозі “Все про Євро-2012”. Якщо вас цікавить футбол – підключайтесь.

 

Однією з ознак гарного смаку є те, що людина не дивиться телевізор. Це сказав… ніхто цього не казав, але “провідні блогеритм” так вважають. Тому, взнайте про “5 причин відмовитися від перегляду телевізора” – вам буде легше усвідомлювати, що у вас гарний смак і таких, як ви – багато.

 

Нещодавно у Києві відбулась зустріч декількох користувачів системи uCoz. Прочитати звіт про цю подію можна ось тут. Можливо, іншим разом вам теж заманеться приєднатись до учасників подібного заходу.

 

І геть несподіване повідомлення: найпередовіша демократія світу (США маю на увазі) знову всіх випередила. Тепер там є “Рух за права людей, через свою смерть не здатних поклопотатися про себе самостійно”. Організація, як видно з назви, має за мету захистити інтереси померлих осіб. Найцікавіше питання – звідки вони знають, чого хочуть померлі. Всі подробиці взнаєте на UaReview.

 

Оце таке на сьогодні. Добраніч! 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір