Мережеві цікавинки, vol. 7

Зображення - kinomanie.com

Сьогодні – понеділок (не помилився, ні?), тож саме час для нової порції мережевих цікавинок. Все, що здалось мені цікавим в україномовному сегменті Інтернету пропоную переглянути й прочитати також і вам. Хоча, ви, звісно, маєте право відмовитись від того, що я пропоную 🙂

 

Почнемо:

 

1. Нещодавно стало відомо про те, що містер Google запустив персоналізований пошук для своїх користувачів. Що ж воно таке, з чим його їсти і чи їсти взагалі – про це вам розповість пан Сергій Пішковцій у статті “Персоналізований пошук від Google – крок назад чи вперед?“. Як завжди цікаво й інформативно, з невеличкою передісторією.

 

Зображення - blogoreader.org.ua

 

2. Як це не дивно, але майже всі з нас звикли щодня їсти. Звичка – так собі, особливо гарною її не назвеш, та від цього люди менше їсти не стали. Але! Шановні, думайте – що їсте! Принаймні, доброзичливці з журналу “Inspired” докладають зусиль, аби ви якнайшвидше змогли позбутись звички їсти. Одна лиш стаття про те, “Який вигляд має їжа під мікроскопом “, може багатьом допомогти у цьому. Успіху!

 

Зображення - inspired.com.ua

 

3. Гарна новина для любителів музики у стилі “транс” (чи “тренс”?): всесвітньовідомий гуру клубної музики Армен Ванбурян Armin Van Buuren має намір провести у Києві одне зі своїх шоу. “A State Of Trance 550 Київ” відбудеться у березні. Це перше шоу подібного масштабу в столиці України. Київ стане одним з 6 міст, де пройдуть концерти цього туру. Приєднуйтесь!

 

Зображення - sempersonic.com

 

4. Журнал “Пробудження” розповідає нам про надзвичайне французьке місто Ліон. Змістовна стаття з барвистими ілюстраціями дасть можливість хоч за допомогою уяви побувати у цьому старовинному місті. Ніколи особливо не любив Францію, але після цієї статті зрозумів, що з задоволенням побував би й там. Як у тому анекдоті: – “Я знову хочу до Парижу…”. Отож, віртуальна мандрівка до Франції – “Ліон. Частина перша“. До речі, там вже й друга частина мандрівки у наявності 😉

 

Зображення - waking-up.org

 

5. “Вебочка” пропонує нам почитати й подивитись “Розповіді старого дупла“. Дуже оригінальна історія, маю вам сказати. Там, значить, один чолов’яга… ой… вибачте. Ледь не розпатякав. Переходьте за лінком і – дивіться самі. А я – мовчу, як риба об лід.

 

Зображення - webochka.com

 

6. Майже рідний Кіровоград радує новинами – відомий науковець і громадський діяч В. Панченко прибув до Єлисавета прочитати кілька лекцій. 150-та річниця від дня народження Євгена Чикаленка все ж не минула непоміченою – “Володимир Панченко про Євгена Чикаленка і силу українськості“, читайте. Читайте, я сказав!

 

gre4ka.com.ua

 

7. І ще, останнє у цьому випуску. Було опубліковано не минулого тижня, трохи раніше, але не втрапило до “Цікавинок № 6”. В Одесі Віталій Портніков розповідав про своє бачення майбутнього України та відповідав на запитання аудиторії. Досить цікава й змістовна вийшла бесіда, сам послухав із задоволенням і вам раджу: “Віталій Портніков про майбутнє української держави (відео)“. Впевнений – не пожалкуєте.

 

Віталій Портніков. Фото - facebook.com/portnikov

 

На сьогодні – з цікавинками закінчуємо. Нагадую, що буду дуже вдячний за підказки та “наводки” – адже, на жаль, дуже багато цікавинок українського інтернету проходять повз мої світлі очі. І вкотре запрошую до гостьового блогінгу на цьому сайті – взаємовигідне співробітництво нікому ще не зашкодило 🙂 Ви навіть можете відкрити свою колонку на “Українському інтернеті” – на кшталт того, як це реалізовано на “Кореспондент.Нет” та інших сайтах. Подумайте!

  

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір