Мережеві цікавинки, vol. 6

Шукаю цікавинки в мережі...

Щирі вітання усім читачам “Українського інтернету“! Чергові “Мережеві цікавинки” на проводі.

 

Протягом останніх двох тижнів, незважаючи на велику кількість святкових та буденних справ, дещо з цікавого в українському Інтернеті таки втрапило на очі, тож дозволю собі поділитись з вами свіжиною.

 

А у перших рядках цього посту хочу вам повідомити, що маю намір поширити практику гостьового блогінгу на “Українському інтернеті”. Тож, усіх, хто забажає популяризувати таким чином свій сайт – прошу надсилати пропозиції на пошту ukrnet.info (равлик) mail.ua, або на buzeychuk (тваринка) ukr.net. Розгляну всі пропозиції. Також і сам не проти інколи комусь щось написати 😉

 

А огляд цікавинок розпочнемо футбольною новиною, що стала приємним подарунком для аргентинців, вболівальників “Барселони” та дівчат, котрим подобається Леонель Мессі: як нещодавно стало відомо, Мессі – володар Золотого м’яча, і, здається, вже втретє поспіль. Наші вітання, пане Мессі! Хоча достеменно відомо, що наші вітання йому до спини 🙂

 


 

Молодим батькам пропонуємо почитати таке: Чому наші діти стають тиранами – дуже актуальна тема, адже з віком починаю помічати, що стаю схожим на тих бабусь і дідусів, з котрих свого часу кепкував. Маю на увазі відому всім картинку, коли літні люди згадують минуле, і раз за разом повторюють: – “У наш час такого не було”…

 

Точно знаю, що серед читачів є прихильники такої персони, як Розі Хантінгтон-Уайтлі. Ексцентрична й симпатична особа, не дивно, що багатьом вона подобається. Тож, зазирнувши за посиланням, ви дізнаєтесь багато цікавого про цю дівчину, побачите трохи цицьок гарних фотографій та прочитаєте захоплюючі історії з її гламурного життя.

 

Добрий друг “Українського інтернету” й одна з найулюбленіших авторок нашої блогосфери готувалась до іспиту й так розійшлась, що не змогла заснути, а коли врешті задрімала, то снився їй не еротичний сон, а типи політичної культури. Чи може, то й була справжня еротика для її змученого політологією розуму? Я думаю, ви розберетесь у суті питання, прочитавши пост “Про ТЕТ, типи політичної культури і терпіння“. Я розібрався, але вам не скажу, бо тоді вам буде нецікаво – а почитати там є що.

 

Друзі, ви пам’ятаєте, як свого часу, у далеких 1990-х роках, на українські телеекрани вийшла музична програма “Територія А”. Я її пам’ятаю дуже добре, бо тоді про Інтернет я знав лиш те, що десь в Америці він таки є, а музику слухав здебільшого по радіо. І ось тут – такий подарунок українським меломанам! Гарна була програма… Хочете пригадати, як воно було – завітайте на “Територію А“.

 

Ага, і ще сьогодні з Максом ми трішки подискутували про… звичайно, SEO. Не можу сказати, що дійшли згоди, але хоч не обзивали один одного – а це вже приємно 🙂 Запрошую долучитись до дискусії ось тут – “SEO зло?“. Цікаво, що ви скажете з приводу статті Максима.

 

На сьогодні – досить, бажаю вам цікавого читання, до нових зустрічей!

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір