Мережеві цікавинки, vol. 3

Мережеві цікавинки

Вітаю! Чергова понеділкова порція цікавостей україномовного Інтернету – сподіваюсь, цікавих не лише для мене.

 

Радує, що кількість цікавих блогів українською зростає, і зростає також і їхня якість. Отож:

 

– Зайдіть проголосуйте за кращий на вашу думку сайт “п’ятірки” planetua.com . Можливо, котрийсь із блогів, представлених у рубриці “зебест” надовго пропишеться у ваших закладках.

 

– Рекомендую зазирнути до “Літературного клубу “Маруся“. Звісно, це рекомендація з позиції мого світогляду та моїх зацікавлень. Але ж не лише Інтернетом живе сучасний українець, дехто ще любить і книжки читати. А ось про те, що почитати, якраз ви й можете взнати у згаданому літклубі.

 

– Те що дуже люблю: історія й архітектура. Збаразький замок у всій своїй красі постає перед читачами у цьому матеріалі. Купа фотографій – непрофесійних, але, як мені здалося, щирих і людяних. Сподобалось.

 

– Теж за темою: огляд колекції зі Львівського історичного музею, котрі експонуються у Мистецькому арсеналі. Обладунки, зброя, картини батального жанру – досить цікава підбірка фотоматеріалів від joanerges.

 

– Молодий блог про рекламу та рекламщиків представляє роздуми на тему: “Бренди люблять Facebook, але рекламу оплачують неохоче“. Матеріал, звичайно, не авторський, а перекладний, але – для загального розвитку згодиться.

 

– І ось вам ще один цікавий і актуальний матеріал: “Чому українська пісня досі не стала конкурентною?“. Самого дуже хвилюють подібні питання, тож плюсую скажено. А в кінці статті – бонус для читачів. Який – почитайте статтю, й побачите.

 

Дякую за увагу. Пишіть українською!

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір