Мережеві цікавинки, vol.2

Зображення - opticsclub.com.ua

Ви ж, напевне, вже й не знаєте, де себе діти, що б такого цікавенького почитати у найкращих блогах у Всесвіті – українських? Не переймайтесь, я вам все розкажу, покажу і підкажу.

 

Новий випуск “Мережевих цікавинок” вже в етері! Готуйте оченята – нумо читати!

 

Геймерам: “Інтерв’ю з Кеном Левіном про Bioshock Infinite” – один з творців інтригуючої гри, якої чекають – не дочекаються мільйони любителів “пошпилити”, розкриває деякі секрети нового дітища Irrational Games. Не люблю ігри, та після прочитання інтерв’ю й самому припекло з кимось поборотись в онлайні 🙂

 

Полювання на пітона ” – статтю з такою назвою (в котрій аж випирає літера “П”) презентує нам – хто б ви думали? – звісно, пан П, на сторінках журналу “Пробудження”. Пана П часто називають то шарлатаном, то шаманом, то сектантом… А насправді він – дуже приємна людина, що робить дуже приємний мережевий журнал. Ось і стаття про африканські мисливські пригоди – дуже цікава й пізнавальна.

 

Загроза радикальних змін клімату на нашій планеті (глобальне потепління) майже удвічі перебільшена – повідомляє “Станіславівський натураліст”. Ми, люди, звичайно, противні тварини, але навіть нам досить важко повністю знищити нашу домівку – Землю. А як ситуація з глобальним потеплінням бачиться дослідникам – читайте у статті “Потепління глобальне, та не настільки“.

 

Тему, пов’язану з кліматом і погодою піднімає й пан Еlectric (і не лише він, як ви далі побачите). Кінець осені, початок зими – “Сумна погода“, але й вона не є кінцем світу. Сірі хмари – не привід сумувати, скажу я вам. Летс фан! (що воно значить? О_О ).

 

І ще трохи про погоду і осінь. Вже ж вона минула, то можна трохи й пригадати – що було, чого не було. Було таке: “Осінні спогади” від одного з ЖЖ-друзів. Гарно, і нагадує про домівку 🙂

 

Мережевим фанатам: “Українська блогосфера” радить ознайомитись – “21 спосіб спонукати відвідувачів більше посилатися, лайкати і ретвітити ваші статті“. Щось подібне і мені на голову падало нещодавно, та ми пашлі друґім путьом (ось тут дивіться).

 

А дівчатам-красуням – урок-підказка, як зробити новорічні сережки у вигляді сніжинок (дивіться тут – “Let it snow! – сережки“). З фантазією, та руцями, що ростуть з правильного місця – усе можливо!

 

Таке сьогодні втрапило до тенет. Сподіваюсь, вам буде цікаво. І кстаті, чому б вам не порадити свої цікавинки для наступних випусків?

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір