Мережеві цікавинки

До вашої уваги – невеликий екстракт цікавинок україномовного сегменту мережі. Фактично, це – те, що я рекомендував би вам почитати, може бути дуже цікаво і навіть дещо може стати певним відкриттям.

Пости такого типу з’являтимуться щотижня, а може навіть частіше. Ідея таких публікацій – приблизно як мета Дня блогу, але в межах України. А також маю відзначити, що каталізатором стала постійна робота пана Тараса Амброза з популяризації україномовних сайтів. Пане Тарасе, респект!

Отож, сьогоднішні цікавинки.

Різдвяні схеми для вишивання від Ірини Сеник” – навіть якщо ви не любите чи не вмієте вишивати, ознайомитись з цікавими зразками народної й авторської вишивки досить цікаво. У публікації наведено схеми, тож ті, хто вишиває, зможуть відтворити ці вишивки на канві.

Резиденція Святого Миколая на «Мамаєвій Слободі»” – напевне буде цікаво тим, хто має діточок. Відвідати резиденцію і подарувати своїй малечі свято – справжні батьки не змарнують такої нагоди.

Життя дається тільки раз” – оновлення блогу “Світ фотографій”. Яринка останнім частом не надто радує нас регулярними публікаціями, тож кожне оновлення – майже свято 🙂

Шукаєте нових анекдотів і демотиваторів – це вам сюди. Нерегулярно, але весело оновлюваний сайт шукає свого постійного читача.

Депутати припухли трохи більше ніж повністю” – обережно! Політика і ненормативна лексика. Дітям не показуйте. А якщо вас не дратують матюки – почитати знайдете що і в цій статті, і в інших. Глас народу, що не кажи, бл… вибачте.

Ясне сонце” – байка діда Василя. Дід намагається розповідати з гумором про життя, і загалом йому це вдається. А у продовження теми байок і казок –

Як лисиця висповідала зайця, качку та півня” – цікава українська казочка на казковому сайті, куди й ви можете додавати свої (або відомі вам) казки. Дуже цікавий і вартий розголосу проект.

Думаю, на сьогодні вистачить, хоча повірте – українські цікавинки на цьому не закінчились.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*