Марш університетів Запоріжжя

Вчора, 6 грудня, студенти Запоріжжя об’єдналися заради спільної мети – підтримати головний Євромайдан у рішенні щодо повалення чинного уряду та імпічменту президенту.

 

[adsense_id=”1″]

Відстояти свої права вийшли сотні студентів практично всіх запорізьких вузів. Молодь зібралась з національною символікою біля Лялькового театру, де і було посаджено символ надії на краще майбутнє в цивілізованій правовій державі – саджанець липи, на котрий дівчата пов’язали українські стрічки.

Після цього колона студентів пройшла повз три найближчих виші – Запорізький національний технічний університет, Запорізький національний університет та Класичний приватний університет з гаслами «Слава Україні – Героям Слава!», «Запоріжжя вставай!» «Козацькому роду нема переводу» тощо. Не обійшлось і без гасел «Ганьба!» під стінами ЗНТУ, де працівники підрозділу «Щит» усіляко перешкоджають проведенню будь-яких мітингів, а деякі викладачі здійснюють безпосередній тиск на студентів. Не безпідставним було і обурення студентів біля Класичного університету, де колону навіть не пустили на територію вузу, а охоронці гарячково, побачивши мітингувальників, почали закривати перед їх носом в буквальному сенсі ворота. Напевно, саме ці дії підтверджують оту умовну демократію в нашій країні.

Після цього колона студентів, пройшлась по проспекту у супроводі правоохоронців, які, до речі, ніяким чином не перешкоджали студентському маршу, але на власну відеокамеру подія зафіксували. До молоді приєднувались інші громадяни міста, а автівки з прапорами України та УПА жваво підтримували студентів. Закінчився марш біля обласної державної адміністрації, де на той час вже був розпочався щоденний запорізький мітинг. Саме там організатори маршу університетів подякували молоді та наголосила, що їх захід – це не просто «мейнстрімна» хода, це показ того, що запорізькі студенти не байдужі до тих подій, що відбуваються в країні, що молодь бореться та відстоює свої конституційні права.

Галина Субота

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір