У приміщенні Львівської Ратуші міський голова Андрій Садовий привітав медиків з Днем медичного працівника. Він також вручив найбільш гідним з них Подяки від громади міста.

«Мені дуже приємно, що в нас у Львові є багато медиків, які добре пам’ятають клятву Гіпократа – приходити на допомогу тоді, коли це необхідно, незважаючи на те, є для цього час, чи немає. Таким є обов’язок медиків. Також я буду звертатись до ваших керівників, щоби кожен з вас отримав премію у розмірі одного посадового окладу», – привітав лікарів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні насамперед нагородили тих лікарів, хто був з перших днів на Майдані. Ці медики були на передовій, рятували життя під час бойових дій. Львівські медики були найактивніші», – зазначила одна з нагороджених асистент кафедри сімейної медицини Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Наталія Іжицька.

Своєю чергою начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб зазначив: «На сьогодні ми не знаємо точну кількість медичних працівників, які брали участь під час подій на Майдані і надавали допомогу постраждалим. Тому що одні люди не хочуть про це говорити, інші не дають згоду. За підрахунками органів охорони здоров’я Львівської області, ми маємо орієнтовну цифру – понад 400 людей. Я впевнений, що медиків було значно більше, але значна кількість лікарів відмовилась подавати всю інформацію про те, що вони були на Майдані і виконували свою функцію. Тих людей, про кого ми знаємо, відзначаємо колективно. Сьогодні до міського голови Львова ми запросили людей, які були найбільш активними під час роботи штабу медичної служби. Ці пропозиції подали вони самі. Люди визначились, кого запросити сюди як представників величезної медичної громади, яка була на Майдані. Велика армія лікарів допомагала пацієнтам з Майдану, здебільшого у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги і у Комунальній 8-мій міській клінічній лікарні. Загалом вони пролікували та прооперували у Львові понад 300 осіб. А певну кількість постраждалих після первинних обробок ми відправили за кордон».

Ігор Галущак
igala@ukr.net
Фото прес-служби ЛМР
Львів

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment