Учасники «Автомайдану» повернулися з триденної поїздки до Запоріжжя, де в рамках акції «Зрадники при владі» разом з представниками місцевого ‎Майдан‬у виступили за усунення від влади колишніх найманців Януковича.

18 червня активісти вирушили в путь, дорогою завітали до Дніпропетровська, де провели координаційний збір з місцевим «Автомайданом» та передали військовим матеріальну допомогу. Оскільки до нас надійшла точна інформація про злочинні дії «смотрящєго» Євгена Анісімова, колишнього губернатора Олександра Пеклушенка, діючого мера Запоріжжя Олександра Сіна та інших членів Партії регіонів (О. Бондаренко, Д. Свіркіна, С. Бугрима), ми вирішили провести традиційну акцію А.К.У.Л.А. (Антикорупційне управління люстрації. Автомайдан) під стінами мерії для її працівників та звичайних жителів Запоріжжя.

Опитування виявило численні факти корупції та свавілля (від масштабного привласнення коштів приватного бізнесу та місцевого/обласного бюджету до згоди на розгін Майдану). При чому більше, ніж 80% респондентів назвали Олександра Сіна, міського голову, головним корупціонером області.

У зв’язку із отриманою інформацією, «Автомайдан» разом із містянами, що втомилися від корупції та хабарництва при владі, завітали у кабінет до головного крадія бюджетних коштів та поставили вимогу звільнити крісло міського голови та написати заяву про власне звільнення з посади. Мер намагався втекти від розлюченого народу. Як наслідок, був проведений огляд кабінету корупціонера, в процесі якого був знайдено секретний сейф, який мер відмовився відкрити для активістів, мотивуючи це тим, що його не відкривали більше трьох років… Після цих подій у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Олександр Сін пішов на лікарняний через проблеми із серцем).

Також активісти запорізького та київського «Автомайдану» завітали додому до «смотрящєго» Анісімова, котрий разом із мером Олександром Сіном несе відповідальність за корупційні схеми та кривавий розгін Майдану у Запоріжжі.

Нашу справу у Запоріжжі ще не закінчено. При владі ще багато корупціонерів, послідовників Януковича, крадіїв та хабарників. Запорізькі активісти не в змозі самотужки звільнити регіон від залишків колишнього режиму. Тому Автомайдан заявляє: доки при владі у Запоріжжі та інших українських містах залишаються вороги сучасного суспільства, наша справа не є закінченою.

Корупціонери! Ми знаємо, скільки ви вкрали, ми знаємо, де ви живете і ми приїдемо до вас, хоч би де ви були!

Хто наступний?

Віталій Уманець

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment