“Лиш боротись – значить жить!”: Студенти ЛНУ виступають на підтримку Ректора

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка обурені провокаційними діями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо Ректора Івана Вакарчука, який відстоює позицію Університету та інтереси студентів правовим шляхом.

У Львівському національному університеті імені Івана Франка рішення приймаються колегіально на засіданнях ректорату чи Вченої ради Університету, членами яких уже кілька років поспіль є студенти і саме їхня думка є пріоритетною. Про це свідчать численні зустрічі з трудовим колективом Університету, зі студентським урядом, профспілковим комітетом студентів.

 

Іван Вакарчук готовий вислухати кожного і не має значення де – у своєму кабінеті, в коридорі чи на вулиці. І, протягуючи руку, як знак вітання, демонструє не лише банальну людську ввічливість, а й широту власної душі, адже однаково поважає і професора, і студента. Залучивши до прийняття рішень студентський актив, передусім із ним обговорив проблему, що склалася з виплатою індексацій.

 

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка вимагають скасування незаслуженого оголошення догани й вибачення з боку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та висловлюють свою підтримку Ректорові Івану Вакарчуку, який дбає і думає передусім про студентів, створюючи всі умови для здобуття якісної освіти на європейському рівні у шані до власних українських традицій.

 

Студенти
Львівського національного
університету імені Івана Франка

6 березня 2012 року

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір