Львів’яни принесли під Російське консульство дитячі іграшки з чорними стрічками

18 липня увечері близько десятка активістів принесли до Генконсульства Росії у Львові дитячі іграшки з чорними стрічками. Вони хотіли висловити своє обурення діями Росії на Донбасі а також донести, що російський президент Путін ватажок терористів. Активісти зібралися через соціальні мережі.

“Світ має усвідомити те, що відбувається на сході України це тероризм, який підтримується Росією. Світ має зрозуміти, що за збитий на Донеччині літак відповідальність несе саме Путін. І ці іграшки це символ невинно вбитих дітей, які були у тому лайнері”, каже активістка Ольга Сало.

Учасники акції полили червоною фарбою паперові літачки, підпалили їм крила, розклали перед воротами консульства. Також на воротах до консульства розмістили плакати з написами “Путін, припини вбивати!” та “Путін = великодержавний тероризм”. Акцію підтримали багато перехожих.

Акції біля Російськоо консульства відбувається дуже часто в останній місяць. Активісти вимагають звільнення українців-заручників, припинення фінансування сепаратистів. Жодного разу Консул чи його представники не выходили до мітингувальників.

До слова, під Почесне Консульство Нідерландів у Львові люди несуть лампадки, квіти і дитячі іграшки.

Джерело: Газета по-українськи

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*