Мер Львова Андрій Садовий на брифінгу для журналістів зазначив, що для безпеки в місті громаді нині потрібно координуватись та патрулювати вулиці задля унеможливлення різного роду провокацій. За його словами, всюди посилені заходи безпеки.

[adsense_id=”1″]

Вночі було близько 9 пожеж на території міста. Ці пожежі наразі в більшості локалізовані. Будівлям завдана достатньо серйозна шкода. Повністю виведена з ладу система управління райвідділами Львова. «Тепер дуже важливо, щоби міліція зрозуміла, що вона повинна бути з людьми. Вона повинна ставати пліч-о-пліч. Якщо хтось цього, боронь Боже, не зрозуміє, то він наштовхнеться на неймовірний спротив. Це повинні розуміти всі. Громада Львова є монолітною», – підкреслив міський голова.

Зараз мерія залучає до співпраці усіх керівників великих підприємств, державних установ, тому що вони мають свою окрему охорону, що має довіру трудового колективу та людей. Тому потрібно скоординувати цю діяльність, щоб була охорона і на підприємствах, і щоб молоді, здорові люди могли патрулювати місто та унеможливлювати різного роду провокації. Охочі можуть звертатись до керівників районних адміністрацій, які вже отримали відповідні вказівки та повністю поінформовані і знаходяться в повній координації з владою міста.

Під час брифінгу міський голова також зазначив, що сьогодні вночі у Львові з частин внутрішніх військ, приміщення служби безпеки України та обласної прокуратури зброю не викрали, але у деяких районних відділах міліції крадіжка зброї таки була.

«Зброю з внутрішніх військ, служби безпеки України та прокуратури області не викрадено. Але є певна кількість зброї, яка була викрадена з районних відділів міліції. Точна кількість наразі не відома,- зазначив Андрій Садовий, – Сьогодні важливими є збереження безпеки, уникнення мародерств та погромів, охорона підприємств та банківських установ».

Нагадаємо, що у Львові протестувальники захопили будівлі облдержадміністрації, обласного управління міліції, СБУ, прокуратури, Галицького, Франківського, Шевченківського, Залізничного райвідділів міліції, та міського ДАІ.

Ігор Галущак

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment