Львівcькі спецпризначенці не хочуть їхати на Київ

Міський голова Львова Андрій Садовий оприлюднив позицію мерії та львівської громади щодо блокування виїзду солдатів внутрішніх військ із військових частин, дислокованих у місті.

[adsense_id=”1″]

«Військові – це такі самі українці. Наскільки я розумію, акції з блокування розпочались після того, коли самі військовослужбовці подали інформацію з проханням блокувати їх. Вони не хочуть нікуди їхати, вони хочуть нормально жити. Я переконаний, що та співпраця, яка там є, буде і далі. Та людина, яка піднімає зброю на простих людей – це злочинець. Він буде в тюрмі. Покарання нікого не залишить, я в цьому переконаний. Треба спілкуватись, переконувати, говорити з їхніми батьками, брати їхні телефони. Це треба робити і у Львові, і в інших містах. В нас немає зовнішньої агресії. Ми маємо внутрішню складну ситуації, коли олігархія хоче тримати людей в рабстві. А ми не раби. Рабів до раю не пускають», – зазначив міський голова Львова.

Водночас Андрій Садовий підкреслив, що у разі необхідності він особисто долучиться до блокування військової частини у Львові: «Ми всі з вами є громадяни, і кожен в міру своєї можливості висловлює свою позицію. Там є керівник району, там є інші керівники, які слідкують, щоб було дотримання здорового глузду. Сьогодні, наскільки я знаю, багато громадських активістів спілкуються з керівниками силових структур, священики спілкуються, відомі люди. Важливо, з однієї сторони, тримати позицію, а з іншої – спілкуватися, переконувати».

Ігор Галущак
Фото – Гал-інфо

Berkut!

Berkut1

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір