Лондонське дербі: страшний сон канонірів

Матч на Стемфорд Брідж між лондонськими Челсі і Арсеналом відкривав програму 31-го туру англійської Прем’єр ліги з футболу.

Матч між цими двома команда вся футбольна громадськість чекала з великим нетерпінням. В першу чергу всі чекали тренерського протистояння, адже в останні дні дуже багато критики було вилито Жозе Моуріньо в адрес свого опонента Арсена Венгера. Крім того матч мав високу ціну у боротьбі за чемпіонство, зокрема для канонірів.

Матч розпочався і команди взялися до діла, точніше кажучи одна команда. Не пройшло й п’яти хвилин як номінальні господарі поля повели у рахунку. Швидка контратака господарів увінчалась у забитий м’яч Самуелем Ето’о. Ето’о клсним ударом пробив кіпера гостей. Не встигли гості оговтатись від першого м’яча, як тут влітає другий. Матіч перехопив м’яч у центрі поля і віддав передачу на Шюррлє. Андре ввійшов у штрафний майданчик і пробив у противохід Щесни, точно у дальний кут воріт. Після двох швидких забитих голів, гра у канонірів повністю розклеїлась. А тут ще й вилучення і пенальті. Окслейд-Чемберлан зіграв рукою у власному штрафному майданчику, рефері зафіксував порушення, і показав червону карточку Гіббзу, незрозуміло за що. Пенальті стовідсоткове, а от вилучення дуже і дуже спірне. Пробивати пенальті підійшов Азар, і впевнено його реалізував. Розгром канонірів на п’ятнадцятій хвилині матчу. Матч продовжувався і перший гострий удар по воротах володінь Чеха, умовні гості завдали у середині тайму. Але наприкінці першого тайму пенсіонери забили вчетверте. Торес побачивши забігання Оскара точно віддав йому передачу і той з декількох метрів поцілив практично у пусті ворота. На цьому перший тайм закінчився.

Другий тайм розпочався з атак футболістів Челсі. Сині шукали шляхи до воріт Щесни, і зшайшли. Оскар наніс сильний удар по воротах канонірів метрів з двадцяти і м’яч з відскоком від газону залетів у дальний кут воріт. Другий м’яч для Оскара у цьому матчі і п’ятий загалом для команди. Не пройшло й п’яти хвилин і пенсіонери забили шостий м’яч. Свій дебютний м’яч забив Мохамед Саллах, який уникнувши офсайдної пастки, вийшов один на один з Щесни і без проблем його переграв, тим самим встановив остаточний рахунок 6:0.

Голи: Ето’О, 5, Шюррле, 7, Азар, 17 (з пенальті), Оскар, 42, 66, Салах, 71

Челсі: Чех, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Луїс (Обі Мікель, 72), Оскар (Салах, 67), Азар, Матіч, Шюррле, Ето’О (Торрес, 10)

Арсенал: Щесни, Гіббз, Санья, Мертезакер, Косельні (Дженкинсон, 46), Окслейд-Чемберлен (Фламіні, 46), Касорла, Росіцкі, Артета, Жиру, Подольські (Вермален, 24)