«Ломка»: самозакоханий «журналіст» обізвав київських депутатів за проспект Шухевича

Любитель “вєлікой русской літєратури”, “Кієва Булгакова” і вишиванок назвав депутатів Київської міської ради “п*дараси”.

На своїй офіційній сторінці власник сайту “Гордон” і віднедавна телеведучий на одному з одіозних каналів гнівно висловився про перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича.

На думку цього “патріота”, почавши з Шухевича, далі треба назвати проспекти в Києві іменами Гітлера, Бормана, Геббельса й Герінга. Ті депутати, які голосували за це рішення – недоумки, сволота й “п*дараси! Да-да, п*дараси!”

Слід нагадати, що пан “журналіст” дуже любить фотографії себе, коханого, демонстративно двічі-тричі на рік одягає вишиванку і вважає себе патріотом України. При цьому його реакція на появу в Києві проспекту Шухевича нічим не відрізняється від реакції “регіональних Лєн” Лукаш і Бондаренко.

Зважаючи на його фразу “Путін буде задоволений”, можна припустити, що проспект Ватутіна викликав у головнокомандувача армії країни-агресора щонайменше печію, а з появою згаданих проспектів вона, нарешті, заспокоїться.

Як ми повідомляли, Київська міська рада планувала розглянути проект рішення про перейменування проспекту Ватутіна на проспект Романа Шухевича на сесії 18 травня, але з ініціативи фракції “Солідарність-БПП” питання вилучили з порядку денного.

Поділитися:
 • 46
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  46
  Shares
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

16 Comments

 1. Навіщо він приплів сюди пютлєра? Він для гордона авторитет? Мені якось фіолєтово що скаже чи подумає хуйло

  • Ну у нас же всі так: як тільки щось треба запороти, то кажуть, що путін нападе. Закон про мову – путін нападе, леніна скинути – путін нападе, фабрику продати – путін нападе. Класика.

   • Це значить, що пан Jack порушив правила сайту, написавши коментар не українською мовою. Текст видалено.

    • ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!і погоджуюся зі СПРАВЕДЛИВИМИ діями!

    • дякую, шановний модератор. дуже “демократично”! а чи не краще було б автоматично переводити текст?)

     • Ніхто вам не заважає висловлюватися українською. Не влаштовує – є купа інших ресурсів. Ви ж не можете серйозно вважати, що ваші неграмотні мокшанські зауваження настільки цінні, що ми поставимо співробітника для їхнього перекладу.

     • Нажаль ніхто крім Вас тепер не зможе оцінити наскількі мої зауваження мокшанські, неграмотні та цінні) Та щодо правил – Ви забули що крім того що встановлювати правила потрібно їх доступно доносити. То невже так важко понад блоком з коментарями великими літерами написати що треба коментувати українською?))

     • Я й не потребую нічиєї допомоги в оцінюванні коментарів. А будь-яка нормальна людина й так розуміє, що на українському сайті треба коментувати українською. Якби я чекав російських коментарів – сайт був би російською мовою, для англійських – англійською. Як на мене, це очевидно. Кому це не зрозуміло – правила написано на відповідній сторінці.

     • По перше – мені цікаво дізнатися скільки людей взагалі читає правила якісь коли заходить на сайти новин) Мені просто цікаво як часто Ви персонально взагалі читаете правила сайтів? Вот для мене очевидно що їх нихто не читає і велике та просте попередження забере у Вас зайву работу. Невже для Вас так важко погодитися з чиєюсь критикою?)

      Якщо я за кордоном йду в налогову, чи їду по трасі, чи йду в яку завгодно установу – там усе росписано настільки детально, просто та говоряться такі очевидні речі, що навіть дурню розуміло як себе поводитись. Це не тому що навкруги дурні, а тому що у людей нема зайвого часу на такі дурниці як розбиратися в правилах усюди. Та в Україні усе навпаки, твоє життя це боротьба, а якщо ти зробишь щось, що не вписуется в чиюсь уяву – готуйся получати бруд на свою адресу. Нажаль совок ще не зламаний. Гарного Вам дня.

     • Совок – це не читати правил. Совок – це наслідити на українському сайті мокшанськими коментарями, а потім ще й повчати адміністрацію сайту, що нам слід робити.
      Бажаю вдалих відвідувань закордонних податкових.

     • Щодо демократичності. Демократія – це, крім усього іншого, дотримання правил.

 2. Ейхмана, приспішника гітлера і зрадника нації Ізраілітяни ліквідували, мабуть зарано заспокоїлися!

 3. Щось ті Шлагбауми , Гордони-Рабіновичі голови попідіймали.

Comments are closed.