LiveJournal знищує бажання й ігри

LiveJournal найближчим часом припинить функціонування двох сервісів: “Ігри” та “Список бажань”. Ці послуги стануть черговими “жертвами” подальшого розвитку блогосервісу.


 

Адміністрація LiveJournal трішки жалкує про те, що доводиться відмовлятись від підтримки цих розділів, але, на меті має постійний розвиток і покращення обслуговування користувачів, тож змушена від чогось відмовлятись.

 

…нам доводиться відмовлятися від деяких проектів, що гальмують наше зростання, і фокусуватися на впровадженні більш затребуваних сервісів. <…> Обидва сервіси будуть видалені з сайту, оскільки їх підтримка стала для нас економічно недоцільною. Приносимо свої вибачення всім, хто користувався цими сервісами.

 

“Ігри” будуть знищені вже 9 квітня, конкретної дати припинення роботи “Списку бажань” поки що не назвали.

 

Між іншим, я цілковито підтримую такі кроки, адже всі ці “примочки” на кшталт іграшок, жетончиків, подаруночків, роблять з шанованого блогосервісу LiveJournal якихось “Однокласників”. Не личить це серйозному ресурсові. Не думаю, що дуже багато ЖЖшників жалкуватимуть за цими втратами.

 

А от як ви вважаєте: чи не є феномен ЖЖ в Росії показником традиційного колективізму росіян? У нас, наприклад, набагато популярнішими є автономні блоги, а українців, як відомо, завжди звинувачували (і зараз продовжують) у індивідуалізмі, небажанні колективізуватись тощо. Що скажете? 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір