На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати погодили продовження угоди з енергопостачальною компанією “Київенерго”.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Згідно з проектом рішення, відповідну угоду з ПАТ “Київенерго” пропонується продовжити до 26 квітня 2018 року включно.

“Договір у нас закінчується 31 грудня 2017 року. Ми довго обговорювали на робочих групах і в експертному середовищі ситуацію що склалася, і було напрацьовано відповідний проект рішення. Документ розроблено для забезпечення непереривності технологічного процесу виробництва, транспортування та постачання теплової енергії споживачам міста Києва, та недопущення виникнення позаштатних ситуацій під час опалювального сезону 2017-2018 років. Аби не створювати додаткове навантаження на систему енергопостачання столиці, пропонуємо продовжити угоду з “Київенерго” ще на 4 місяці”, – зазначає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У проекті рішення також передбачено визначення КП та закріплення за ним на правах господарського відання комунального майна, яке перебувало у володінні та користуванні ПАТ “Київенерго“, після припинення угоди.

Окрім того, на постійній комісії з питань ЖКГ та ПЕК було погоджено розробити до 30 червня 2017 року договір про визначення процедури та умов повернення комунальної власності, яке було передане ПАТ “Київенерго“, погодивши його умови з відповідною енергопостачальною компанією, та постійними комісіями Київради з питань власності й ЖКГ та ПЕК.

Відповідний проект рішення розглядатимуть також постійні комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, а також із питань власності.

Поділитися:
 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

Leave a Comment