Київська нічия Металургів

У минулому турі обидві команди синхронно здобули перемоги: донеччани на виїзді переграли Карпати, а запоріжці вдома Говерлу. Але це все було у минулому турі, і сьогоднішній матч мав стати, так би мовити, перевіркою на міць і боєздатність. І справді, не дивлячись на те, що донецькі металурги приймали запоріжців у Києві, гра вийшла доволі бойовою і напруженою.

Початок матчу вийшов не такий, як очікувалося. Сильна гроза, яка почалася буквально зі стартовим свистком арбітра, не дозволила командам відразу влитися у боротьбу. Але довго команди до погодних умов не пристосовувалися і відразу взялися до атакуючих дій на полі. Перший небезпечний момент створили донеччани, але Боровик зумів врятувати свою команду. Слід відмітити, що м’яч у першій половині матчу краще тримався у донеччан, і не дивно, що рахунок у матчі відкрили саме вони. Після подачі з правого флангу у район одинадцятиметрової позначки м’яч прилетів до самісінького Алешандре, який без проблем розстріляв Боровика. Так рахунок у матчі було відкрито.

Другий тайм почався з атак запоріжців і, зокрема, активних дій молодого захисника Каплієнка. Спочатку захисник небезпечно пробив з-за меж карного майданчику, а за декілька хвилин, взагалі, зрівняв рахунок у матчі. Льопа зробив подачу у карний майданчик точно на Каплієнка, який в один дотик переправив м’яч у ворота Бандури. Після пропущеного голу, донеччани трохи активізувалися і понеслися виривати перемогу, але запоріжці всіляко збивали темп гри, не дозволяючи опоненту показати свою найкращу гру. Заключні хвилини матчу нічим цікавим не запам’яталися і команди просто катали м’яч по полю.

Фінальний свисток головного арбітра Івана Бондаря зафіксував бойову нічию. Доволі непоганий результат для обох колективів, на які покладають великі надії у новому футбольному сезоні. По обличчю головного тренера запоріжців Олега Тарана було видно, що результатом сьогоднішньої гри він цілком задоволений.

Металург Д – Металург З 1:1

Голи: Алешандре, 30 – Каплієнко, 52

Металург Д: Бандура, Насонов (Мішенко, 29), Чечер, Макрідіс, Алешандре, Шарпар, Нойок, Прийма, Морозюк (Барановський, 83), Нельсон, Лазич

Металург З: Боровик, Каплієнко (Штурко, 71), Пашаєв, Лисицький, Балич, Курилов, Прийомов, Журахівський, Льопа, Юсов (Матяж, 89), Сержіньо

Попередження: Курилов, Журахівський, Каплієнко, Юсов

Віталій Капітан

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір