Як козаки свою силу показували

Два дні поспіль справжні чоловіки показували, що вони – козацького роду! 5-6 липня 2014 року у м. Чернігові відбувся фінал всеукраїнського спортивного фестивалю «Козацькі розваги».

Змагання з богатирського багатоборства, які традиційно проводяться на свято Івана Купала, відбуваються досить цікаво і в гарній святковій атмосфері. В Чернігові такі змагання проходять вже всьоме, і географія їх постійно розширюється. В них взяло участь 17 команд з 16 областей України.

56448-1404729747_7

Цього року свою силу та мужність демонстрували не лише козаки, але і найсильніші стронгмени України, в рамках першого етапу Кубку України зі стронгмен. Вправи найсильніших українців чергувалися з конкурсами «Козацьких розваг». В перервах з показовими вправами виступав відомий чернігівський силач Олександр Пеканов. Отже, глядачам у цей день нудьгувати не довелося, і виступи мужніх чоловіків затягнулися аж до десяти годин вечора, а потім плавно перейшли у святкування Івана Купала.

56448-1404729859_22

Щоб запевнити глядачів у своїй силі та витривалості, стронгмени переносили 300-кілограмовий тягар на коромислі, піднімали колоду («Лог-ліфт»), переносили дві 110-кілограмові гантелі на дистанцію 30 метрів. Справжні козаки, в свою чергу, перетягували важкі колоди і змагалися у перетягуванні канату.

56448-1404729861_23

Всі найважчі тягарі були підняті, всі завдання виконані і змагання завершені. У «Козацьких розвагах» із золотою булавою переможця додому вирушила команда Львівської області, а із другим і третім місцем – команди Харківської та Волинської областей. Також спеціальною нагородою «За мужність» було відзначено команду Донецької області. А от найсильнішим стронгменом України було визнано Сергія Пономарьова з Києва. До трійки лідерів також увійшли киянин Олексій Новиков та Володимир Цифра із Ужгорода.

ft_7.07.14_rozvagy

Надія Саковська
nadin.che21@yandex.ua

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*