У чорногорський порт Бар зайшли три кораблі НАТО в рамках відвідин ВМС Чорногорії.

З’єднання з трьох кораблів призначене для тралення акваторії від мін. До складу з’єднання входять флагман польський «Kontradmirał Xawery Czernicki», іспанський «Duero» і німецький «Rottweil», повідомляє Міністерство оборони Чорногорії. Протягом візиту буде проведено спільні навчання групи кораблів НАТО і ВМС Чорногорії.

Командувач ВМС Чорногорії Дарко Вукович на прес-конференції висловив задоволення можливістю прийняти колег з інших флотів.

«Це прекрасна нагода й можливість розширити співпрацю для зміцнення потенціалу ВМС Чорногорії», – сказав капітан Вукович.

Командир групи, капітан польського корабля Александр Урбанович зазначив, що спільні навчання з військовими моряками Чорногорії дадуть змогу обмінятися знаннями й досвідом та поліпшити навички співпраці.

Читайте також: Болівійська трагедія: ВМС є, моря – немає

Протягом дня 18 лютого іспанський і німецький кораблі прийматимуть відвідувачів з числа місцевого населення.

Друга розмінувальна група кораблів НАТО працює в Середземноморському й Чорноморському регіонах, спеціалізується на операціях з розмінування, розшуку й знешкодженню боєприпасів, що залишилися від воєн.

Як повідомляв «Український простір», 24 з 28 країн НАТО вже ратифікували Протокол про вступ Чорногорії до Альянсу. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив сподівання, що невдовзі пройес ратифікації буде завершено.

Євген Шкодун

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

Leave a Comment