Концепт смартфона Samsung Galaxy S5

Із джерел в компанії Samsung стало відомо, що будь-якого моменту у виробництво можуть випустити нові гнучкі AMOLED-дисплеї, що дасть змогу представити найсучасніші мобільні пристрої, зокрема, смартфони Galaxy S5 з такими панелями.

Інсайдери повідомляють, що і технічний і організаційний бік справи вже вирішено, але ще є проблемні питання в економічному обґрунтуванні. Втім, фахівці припускають, що усі проблеми вирішаться не більше, ніж за півроку, і корейський гігант розпочне продукування Samsung Galaxy S5, концепт якого вже готовий і випробуваний.

Galaxy S5 не матиме великих відмінностей від основних моделей попередніх версій (третьої та четвертої) у функціоналі та дизайні, але він складатиметься навпіл уздовж. Це буде дуже зручно, бо нинішня тенденція на збільшення розмірів смартфонів створює незручності користувачам, адже великі пристрої незручно носити в кишенях. Для подібних смартфонів уже розробляються ексклюзивні дизайнерські чохли, що створюються виключно на замовлення клієнтів під будь-яку найновішу модель смартфона. Ви можете побачити тут як використовуються 3D технології для друку на пластику, що поєднує найновіші досягнення науки та художньо-мистецькі пошуки художників і дизайнерів. Навіть використання гнучкого дисплея не буде проблемою у такім разі.

Одне з найбільших досягнень корейських розробників, що стане безсумнівною перевагою нових смартфонів, буде мінімальна товщина рамки по периметру дисплея. Таким чином майже весь простір від правого до лівого країв пристрою буде саме дисплеєм, а не допоміжними елементами, що значно збільшує функціональність та привабливість моделі. Здається, до сенсаційної появи нової моделі Galaxy залишилося вже зовсім недовго…

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір