Командир роти на Львівщині бив і грабував солдатів

На Львівщині до п’яти років ув’язнення засудили військового, який, бувши командиром роти, з травня по жовтень 2010 року вимагав гроші і бив своїх підлеглих.

 


 

Офіцер отримував від підлеглих військовослужбовців строкової служби хабарі за першочергове звільнення зі строкової військової служби, привласнював шляхом зловживання своїм службовим становищем їхні грошові кошти і при цьому бив їх, – повідомили у прес-службі прокуратури Західного регіону України.

У справі виявили 38 потерпілих. Усі вони дали свідчення проти свого колишнього командира.

26 липня Яворівський районний суд Львівської області визнав винним командира роти та засудив до п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на три роки. Також у нього конфіскують майно і позбавлять військового звання “старший лейтенант”.

Нагадаємо, у Рівному військова прокуратура викрила службовців військової частини. Вони за три місяці 2012 року розтратили 356 тис. грн, подаючи фіктивні документи про їх використання.

 


 

Джерело: ZAXID.NET

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір