AIESEC розпочинає новий культурний проект «Кольори Львова». AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що представлена у 124 країнах світу. Організація покликана надавати студентам та нещодавнім випускникам платформу для розвитку лідерських якостей.

Відтак, до міста завітають волонтери з різних куточків світу (Індонезія, Індія, Польща, Туніс тощо), аби впродовж 6 тижнів досліджувати культуру та самобутність українського народу, вивчати українську мову. Діяльність волонтерів полягатиме у фіксуванні побаченого (фото-, відео-) та публікації матеріалів у соціальних мережах, блогах та інших медіа-ресурсах.

Слід зазначити, що AIESEC у Львові має вже чималий досвід роботи з іноземнми волонтерами. Скажімо, минулого року організація спільно з управлінням соціального захисту Львівської міськради проводила для дітей з малозабезпечених багатодітних сімей безкоштовні уроки англійської мови. Тоді заняття проводили волонтери з таких країн, як Мексика, Китай, Туніс, Туреччина та Бразилія. Водночас молоді іноземні добровольці здійснювали й тренінги на тему лідерства, проблем вибору майбутньої професії, соціальних та екологічних проблем України та світу. Нині ж волонтери відвідуватимуть містечка, музеї, фестивалі, замки Львівщини. Для них проводитимуть культурні заходи, зустрічі з відомими діячами та поїздки в Карпати.

«Проект має на меті відкрити істину душі Західної України для іноземних студентів. Проект «Colors of Lviv» має показати все різноманіття, що є в нашому місті та довкола нього. Погляд зі сторони тієї молоді, яка готова їхати за 5-7 тисяч кілометрів від дому, аби побачити та дізнатись щось нове. Звісно, волонтери побачать Львів типовий – чудові фасади, бруківка під ногами, дощ та сонце в один день, кнайпи, музеї міста, виставки, фестивалі, ботанічні сади. Але також на них чекає екскурсія нічним Личаківським цвинтарем. Ми вирішили показати не лише Львів як цікаве та багатоманітне місто, але й відвезти їх до Олеська, Підгірців, Золочева – відвідати замки «Золотої підкови». Також ми передбачили подорожі до Белза, Жовкви, Сокаля, Самбора, до дивовижних Карпат. День в українських горах дасть нашим іноземним друзям той досвід вільності та простору, якого більш ніде не знайти. Іноземні друзі будуть активно долучатися до поширення інформації, таким чином, про справжні Україну та Львів дізнається більше людей за її межами і навіть за океаном. Це чудова можливість висвітлити красу та індивідуальність нашої рідної землі та привабити більше туристів», – розповідає керівник проекту «Кольори Львова» Лідія Забродська.

Водночас, до реалізації цього проекту може долучатись місцева молодь, яка матиме змогу поспілкуватися англійською мовою з іноземцями, обмінятися культурним досвідом та отримати незабутні враження.

Ігор Галущак
igala@ukr.net

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment