Колесніченко — борець проти американської загрози

Колесніченко заявив, що “ми беззахисні, як голі кошенята”, оскільки “американці покрили своєю парасолькою всю земну кулю”.

 


 

Народний депутат фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко запропонував створити у Верховній Раді слідчу комісію, яка б направила запити до США з вимогою надати інформацію щодо суті заяв колишнього співробітника американських спецслужб Едварда Сноудена.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради України, проект постанови “Про створення тимчасової спеціальної комісії з питань з’ясування рівня загрози для національної безпеки України, яку представляють програми збору і пошуку даних, які застосовуються спеціальними службами США” було зареєстровано у парламенті 24 липня за № 3020. Текст документа на сайті парламенту поки що відсутній.

 


 

“У першу чергу, ця комісія повинна надіслати офіційні запити в США з вимогою надати інформацію на підставі заяв Сноудена. Друге — це вивчення інформаційних систем безпеки наших спецслужб, які контролюють інформаційну безпеку нашої держави, в тому числі — доступ до Державного реєстру виборців, доступ до всіх баз даних”, — сказав Колесніченко агентству “Інтерфакс-Україна “, коментуючи суть проекту постанови.

За словами Колесніченка, слідча комісія парламенту також повинна виробити пропозиції щодо внесення змін до законодавства. “Мова йде про інформаційну безпеку нашої держави. Ми дуже активно інтегріруємося до Європи і всю інформацію переганяємо в електронному вигляді”, — сказав депутат.

За його словами, коли Верховна Рада приймала закон про єдиний Державний реєстр виборців, на який зав’язаний закон про вибори, а також про введення біометричних паспортів, “всі розраховували на те, що система дійсно закрита”. “Але після відомого виступу Сноудена стало зрозуміло, що ми беззахисні, як голі кошенята. Це все може завдати колосальної шкоди нашій стратегічній безпеці, політичній системі і в цілому безпеці нашої держави”, — вважає Колесніченко.

 


 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір