Мер Києва Віталій Кличко під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі взяв участь у дискусії “Розумне фінансування розумних міст”.

Захід за участі мерів Давоса й Сент-Галлена, представників великих фінансових компаній, влаштували в мерії Давоса, передає прес-служба Віталія Кличка.

“Нові технології в управлінні стають все більш важливими і ми повинні співпрацювати, щоб робити наші міста «розумними». Систему управління смарт-сіті в Києві ми почали втілювати 4 роки тому саме після успішних переговорів в Давосі. Тоді ми тут домовилися з німецькою компанією SAP, яка допомогла втілити в українській столиці перший проект «розумного» міста – відкритий бюджет, – зазначив Кличко. – Сьогодні ми вже маємо чимало технологічних проектів, які успішно працюють в різних сферах життєдіяльності міста. Це і міський дата-центр, і картка киянина, онлайн запис до лікаря, електронна черга в дитсадки, система відеоспостереження «Безпечна столиця», система електронних петицій і багато іншого. Ми продовжуємо робити Київ «розумним» і продовжуємо обмінюватися корисними ідеями з іншими містами. – Як сьогодні тут, в Давосі”, – зазначив Віталій Кличко.

Мер Сент-Галлена Томас Шейтлін представив інновації “Смарт Сіті – зроблено в Швейцарії”, над втіленням яких сьогодні працюють швейцарці. Під час дискусії, зокрема, обговорили, як міста можуть співпрацювати, щоб залучати фінансування, інвестиції в реалізацію технологій і інновацій в муніципальне управління.

“Розумним” технологіями, діджиталізаціі різних сфер присвячено чимало заходів та дискусій нинішнього Давосу.

Віталій Кличко також візьме участь з братом Володимиром в дискусії “Смарт-сіті. Смарт-спорт”, яка відбудеться в Українському домі в Давосі.

Запрошено мера Києва і на ланч-спілкування, яке традиційно влаштовує в Давосі видання “Вашингтон Пост”, де збираються впливові світові політики, фінансисти, представники великого бізнесу, науки. Під час форуму також заплановані зустрічі Кличка з представниками ділових кіл.

Поділитися:
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Shares

Leave a Comment