Охоронець Кіркорова розбив голову українському фотографу

Київські гастролі Філіпа Кіркорова не обійшлися без скандалу. Після концерту співак вирішив відвідати ресторан. Біля виходу артиста чекали представники преси. Один з фотографів підбіг до Кіркорова і спробував зробити знімок. Охороні співака це не сподобалося.

 


 

Очевидці стверджують, що кореспондента відтягнули від Філіпа, після чого Кіркоров поїхав. Потім хтось з охоронців кинув у фотографа скляну пляшку. Вона потрапила йому в голову, відскочила в іншого журналіста, знову відскочила, влетіла у вікно ресторану і розбила скло. Постраждалого фотографа відвезли до лікарні з розбитою головою.

Прес-секретар артиста Ольга Алексєєва поспішила уточнити деталі інциденту. «Це відбулося не біля нічного клубу, а біля ресторану. Раджу вам запросити відео з камер зовнішнього спостереження. Там буде все чітко видно і зрозуміло без слів», – заявила вона.

За словами представника артиста, «Філіп виходив після дружньої вечері у хорошому настрої, у цей день в Києві у нього був чудовий концерт».

Раптом несподівано біля ресторану з’явився якийсь молодик і рішуче попрямував у бік Філіпа. Охорона перегородила йому шлях. Він продовжував прориватися до мети. Хамив і грубіянив охороні. Я помітила в його руках фотоапарат. Запитала: «Яке видання ви представляєте?» Він хамовито відповів: «А вам яке діло? Я все одно зніматиму! Не тільки на фото, але і на відео!» – повідомила Алексєєва.

Вона стверджує, що журналіст провокував скандал, адже якби він хотів проводити зйомку, то відійшов би щонайменше на кілька метрів. «Його ніхто не чіпав доти, поки він не підійшов до артиста впритул. Охорона розцінила це як агресивну поведінку. При цьому фотографа ніхто пальцем не торкнув, словом не зачепив. Філіпу дали можливість сісти в машину. Водій рушив з місця, але цей хлопець не заспокоївся», – говорить прес-секретар.

Алексєєва також запевняє, що пляшка, кинута в фотографа, була пластиковою. «Ніхто не цілився йому в голову. Але щось треба було робити, щоб людина зрозуміла, що ситуація серйозна, не до жартів», – розповіла вона.

«Зазвичай, коли шанувальники Філіпа після концерту або в інших публічних місцях ввічливо просять у нього автограф або фото, він ніколи не відмовляє. Якби цей фотограф запитав дозволу, він би отримав згоду. Повторюся: Філіп був у відмінному настрої. Цієї ситуації він не бачив. Охорона виконувала свою роботу. Не допускати до Філіпа агресивно налаштованих людей – їхній прямий обов’язок», – підсумувала співробітниця команди Кіркорова.

Джерело: http://news.mail.ru/

 


 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір