Голова Трудової партії Кореї, Голова Державної Ради Корейської Народно-Демократичної Республіки (Держради КНДР), Верховний Головнокомандувач КНА, найвищий керівник партії, держави й армії товариш Кім Чен Ин керував на місці навчаннями запусків балістичних ракет артилерійської частини “Хвасон” стратегічних військ КНА.

Про це 7 березня повідомляє Центральне агентство новин Кореї.

У навчанні брали участь підрозділи артилерійської частини “Хвасон” стратегічних військ КНА, завдання яких – “удари по військових базах американських агресивних військ, розташованих на території Японії в разі чого”.

Шановний найвищий керівник, оглядаючи місця для запусків балістичних ракет, ознайомився з ходом підготовки до вогневих ударів, на спостережному пункті вислухав плани запуску й дав наказ почати навчання.

Прочитайте також: Чого не показують туристам у Північній Кореї (ФОТО)

Спостерігаючи за польотами балістичних ракет, він сказав, що артилерійська частина “Хвасон” стратегічних військ тепер майстерно організовують і командують вогневими ударами, правильно забезпечується швидкість і точність вогневого удару.

Він високо оцінив артилеристів частини “Хвасон”, які успішно провели навчання одночасного запуску балістичних ракет, і сказав, що КНДР “має такі добірні стратегічні сили, як стратегічні війська КНА, озброєні потужними балістичними ракетами нашого зразка й методами ведення чучхейського вогневого удару, а це – величезна гордість для партії, держави, армії і народу”, інформує агенство.

Прочитайте також: Що показують туристам у Північній Кореї (ФОТО)

Шановний найвищий керівник висловив надію і впевненість, що артилеристи частини “Хвасон” стратегічних військ КНА в рішучій битві з ворогами успішно виконають своє священне призначення і завдання як надійні ядерні сили Трудової партії Кореї.

Усі фото: www.vok.rep.kp

Євген Шкодун

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

Leave a Comment